druk cyfrowy / druk wielkoformatowy / druk UV

#Druk cyfrowy. #Druk Gdańsk. #Drukarnia Gdańsk. #Drukowanie Gdańsk. #Wydruki Gdańsk.


Żyjemy w dynamicznym otoczeniu, w kulturze bardzo skoncentrowanej na przekazie wizualnym. W szybko zmieniającej się rzeczywistości to właśnie wydruki wielkoformatowe są podstawowym narzędziem skutecznej wizualnej komunikacji. Dobrze zaprojektowane, estetycznie wydrukowane oraz zamontowane we właściwy sposób banery, siatki, plakaty, naklejki z folii, wydruki na materiałach tekstylnych nie tylko nie oszpecają przestrzeni, lecz przeciwnie, są jej dobrym uzupełnieniem i mogą się z sąsiednią tkanką trwale zharmonizować. A przy tym zapadają w pamięć.

Jak przypomina stara chińska sentencja, jeden obraz wart więcej niż tysiąc słów. I nawet, jeśli ta sentencja pochodzi w rzeczywistości z publikacji reklamowej T. Flanders z roku 1911 (“Use a picture. It’s worth a thousand words.”), nic nie umniejsza jej znaczenia.

Drukujemy cyfrowo do 1440 dpi, oferując nieograniczone powierzchnie zadruku.

Produkujemy banery, siatki, plakaty (billboardy, citylighty, fototapety i inne), zadrukowane folie samoprzylepne (białe, przezroczyste, perforowane, dekoracyjne, naklejki cięte po obrysie itp.), standy, potykacze, nośniki typu roll-up, flagi itd. Drukujemy obrazy w niczym nieograniczonych formatach. Grafiki składające się z kilku brytów są łączone w mega powierzchnie. Drukujemy na wielu różnych podłożach.

B52 to największe doświadczenie na trójmiejskim rynku poligrafii wielkoformatowej. Sukcesywnie modernizujemy nasz park maszyn. Posiadamy maszynę do druku wielkoformatowego CMYK o dużej wydajności (bardzo krótkie terminy realizacji zleceń); maszynę 10-kolorową do jakości zadruku dla najbardziej wymagających Klientów oraz maszynę hybrydową UV do zadruku na materiałach rolowych oraz podłożach sztywnych.

 

Dowiedz się więcej:

druk wielkoformatowy, druk UV