W związku z wejściem w życie uchwały krajobrazowej dla miasta Gdańska informujemy, że istnieje konieczność dostosowania do jej zapisów szyldów oraz innych tablic i urządzeń reklamowych. Posiadamy rozbudowany park maszyn oraz konieczne know-how, aby pomóc w tym przedsięwzięciu. Nieustannie wprowadzamy techniczne innowacje, aby oferowane przez nas rozwiązania były nowoczesne, estetyczne, nieszablonowe, wyróżniające się, a przy tym energooszczędne i bezpieczne w użytkowaniu.

 
#drukarnia #reklamy #Gdańsk #Trójmiasto

druk cyfrowy / druk wielkoformatowy / druk UV

B52 > oferta > druk cyfrowy / druk wielkoformatowy / druk UV

#Druk cyfrowy. #Druk Gdańsk. #Drukarnia Gdańsk. #Druk wielkoformatowy Gdańsk. #Druk UV Gdańsk.

Żyjemy w dynamicznym otoczeniu, w kulturze bardzo skoncentrowanej na przekazie wizualnym. W szybko zmieniającej się rzeczywistości to właśnie wydruki wielkoformatowe są podstawowym narzędziem skutecznej wizualnej komunikacji. Dobrze zaprojektowane, estetycznie wydrukowane oraz zamontowane we właściwy sposób banery, siatki, plakaty, naklejki z folii, wydruki na materiałach tekstylnych nie tylko nie oszpecają przestrzeni, lecz przeciwnie, są jej dobrym uzupełnieniem i mogą się z sąsiednią tkanką trwale zharmonizować. A przy tym zapadają w pamięć.

Jak przypomina stara chińska sentencja, jeden obraz wart więcej niż tysiąc słów. I nawet, jeśli ta sentencja pochodzi w rzeczywistości z publikacji reklamowej T. Flanders z roku 1911 (“Use a picture. It’s worth a thousand words.”), nic nie umniejsza jej znaczenia.

Drukujemy cyfrowo do 1440 dpi, oferując nieograniczone powierzchnie zadruku.

Produkujemy banery, siatki, plakaty (billboardy, citylighty, fototapety i inne), zadrukowane folie samoprzylepne (białe, przezroczyste, perforowane, dekoracyjne, naklejki cięte po obrysie itp.), standy, potykacze, nośniki typu roll-up, flagi itd. Drukujemy obrazy w niczym nieograniczonych formatach. Grafiki składające się z kilku brytów są łączone w mega powierzchnie. Drukujemy na wielu różnych podłożach.

B52 to największe doświadczenie na trójmiejskim rynku poligrafii wielkoformatowej. Sukcesywnie modernizujemy nasz park maszyn. Posiadamy maszynę do druku wielkoformatowego CMYK o dużej wydajności (bardzo krótkie terminy realizacji zleceń); maszynę 10-kolorową do jakości zadruku dla najbardziej wymagających Klientów oraz maszynę hybrydową UV do zadruku na materiałach rolowych oraz podłożach sztywnych.