etykiety samoprzylepne / etykiety produktowe

Druk najwyższej jakości na folii samoprzylepnej z klejem usuwalnym. Druk z maszyny 10-kolorowej. Cięcie do kształtu ploterem tnącym. #Etykiety samoprzylepne. #Etykiety produktowe. #Etykiety cenowe. #Etykiety na butelki. #Etykiety na słoiki. #Etykiety okolicznościowe. #Materiały personalizowane.

 

 

 

Przekazują niezbędne informacje, promują produkty, pokazują emocje. Mimo iż małe i niepozorne, etykiety produktowe i naklejki produktowe są praktycznie wszędzie a życie bez nich jest zupełnie nie do wyobrażenia. Chcesz wydrukować etykiety, naklejki reklamowe, a może vlepki?

Naklejki i etykiety produktowe są bardzo ważnym elementem akcji marketingowej. Idealnie nadają się do informowania Klientów o usłudze, produkcie lub wydarzeniu. Bardzo często też spełniają rolę gadżetu reklamowego. Zastosowań etykiet produktowych nie sposób wyliczyć. Poczynając od piktogramów informacyjnych, po drobne wlepki rozdawane dzieciom w gabinetach lekarskich, na etykietach na kosmetyki i produkty żywnościowe skończywszy.

Dowolne wymiary. Różne rodzaje podłoży. Folie białe i przezroczyste. Druk pełnokolorowy. Druk z białym poddrukiem. Folie z klejem punktowym easy dot, z klejem usuwalnym, z klejem permanentnym lub z klejem supermocnym hitack. Zadruk z maszyny 10-kolorowej lub maszyny UV.

#Naklejki samoprzylepne Gdańsk. #Druk naklejek Gdańsk. #Druk etykiet Gdańsk.