etykiety samoprzylepne / etykiety produktowe

Druk najwyższej jakości na folii samoprzylepnej z klejem usuwalnym. Druk z maszyny 10-kolorowej. Cięcie do kształtu ploterem tnącym. Etykiety samoprzylepne. Etykiety produktowe. Etykiety cenowe. Etykiety na butelki. Etykiety na słoiki. Etykiety okolicznościowe. Materiały personalizowane.

 

 

 

Etykiety samoprzylepne Gdańsk. Druk naklejek Gdańsk. Druk etykiet Gdańsk.

Przekazują niezbędne informacje, promują produkty, pokazują emocje. Mimo iż małe i niepozorne, etykiety produktowe i naklejki produktowe są praktycznie wszędzie a życie bez nich jest zupełnie nie do wyobrażenia. Chcesz wydrukować etykiety, naklejki reklamowe, a może vlepki?

Naklejki i etykiety produktowe są bardzo ważnym elementem akcji marketingowej. Idealnie nadają się do informowania Klientów o usłudze, produkcie lub wydarzeniu. Bardzo często też spełniają rolę gadżetu reklamowego. Zastosowań etykiet produktowych nie sposób wyliczyć. Poczynając od piktogramów informacyjnych, po drobne wlepki rozdawane dzieciom w gabinetach lekarskich, na etykietach na kosmetyki i produkty żywnościowe skończywszy.

Dowolne wymiary. Różne rodzaje podłoży. Folie białe i przezroczyste. Druk pełnokolorowy. Druk z białym poddrukiem. Folie z klejem punktowym easy dot, z klejem usuwalnym, z klejem permanentnym lub z klejem supermocnym hitack. Zadruk z maszyny 10-kolorowej lub maszyny UV. Drukowanie naklejek. Drukowanie etykiet. Drukarnia naklejek. Drukarnia etykiet.