montaż dekoracji świątecznych

Na zlecenie naszych Klientów, głównie zarządców galerii handlowych, ale także firm oraz urzędów, wykonywaliśmy kompleksowe montaże dekoracji świątecznych. Przy użyciu podnośników koszowych, a także metodą alpinistyczną, nasza ekipa wykonywała montaż ogromnych choinek, kurtyn LED, girland oraz ozdób podwieszanych, takich jak bombki, i śnieżynki.

 

 

 

Okres przedświąteczny to okres magiczny. W sklepach i galeriach handlowych często wybrzmiewają znane świąteczne przeboje, a półki wręcz uginają się od towaru. Ozdoby świąteczne w przestrzeni wspólnej galerii z pewnością dodają atmosfery oraz wpływają na budowanie wizerunku centrum handlowego.

O dekoracjach myślą też włodarze miast. Pięknie udekorowane budynki urzędów lub ulice miasta na święta świadczą o jego gospodarzu: pokazują dbałość o mieszkańców, o wizerunek miasta, a także mogą zachęcać właścicieli okolicznych sklepów i administratorów budynków do włączenia się w przygotowanie dekoracji.

Ponieważ montaże dekoracji świątecznych zlecane są w jednym okresie, warto przygotować się do takiego zlecenia ze stosownym wyprzedzeniem i zarezerwować czas ekipy.

Montaż dekoracji świątecznych. Montaż ozdób świątecznych. Dekoracje świąteczne w galeriach handlowych. Dekoracje świąteczne w biurach. Dekoracje świąteczne na budynkach.