naklejki dwustronne

Druk naklejek dwustronnych na folii przezroczystej. Kilka warstw zadruku z białą przekładką i czarnym separatorem dla uniknięcia efektu prześwitywania warstw. Naklejki cięte po obrysie. Naklejki dwustronne Gdańsk. Druk naklejek Gdańsk.

 

 

 

Obustronna grafika jest czytelna i wyraźna, bez przenikania nadruku. Naklejki dwustronne najczęściej stosowane są na witrynach, szybach sklepowych oraz innych szklanych powierzchniach. Treść grafiki może być z każdej strony różna.

Druk naklejek / naklejki wycinane po obrysie w dowolnym kształcie. Jeżeli projekt nie zawiera linii cięcia, możemy zaproponować zaokrąglone narożniki.

Naklejki dwustronne drukowane techniką UV są odporne na czynniki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo mogą być uszlachetnione laminatem matowym lub błyszczącym.

Naklejki wewnętrzne (FrontStick) z nadrukiem po stronie kleju: naklejki takie idealnie sprawdzają się do użycia na szklane drzwi, w samochodach lub witrynach sklepowych. Dzięki naklejeniu od wewnątrz możemy mieć pewność, że nikt ich nie uszkodzi oraz nie usunie. Naklejki drukowane są na podłożu przezroczystym z białą maską. Naklejki dwustronne Gdańsk. Druk naklejek Gdańsk.