W związku z wejściem w życie uchwały krajobrazowej dla miasta Gdańska informujemy, że istnieje konieczność dostosowania do jej zapisów szyldów oraz innych tablic i urządzeń reklamowych. Posiadamy rozbudowany park maszyn oraz konieczne know-how, aby pomóc w tym przedsięwzięciu. Nieustannie wprowadzamy techniczne innowacje, aby oferowane przez nas rozwiązania były nowoczesne, estetyczne, nieszablonowe, wyróżniające się, a przy tym energooszczędne i bezpieczne w użytkowaniu.

 
#drukarnia #reklamy #Gdańsk #Trójmiasto

Plexi + Laser = WSzM

plexi plus laser równa się wszm

Plexi + Laser = WSzM

Od dawna chcesz się wyróżnić, prawda? W pracy i w życiu prywatnym. Czegoś szukasz… Czegoś na biurko, na komodę w sypialni, na ścianę w salonie, na prezent dla wyjątkowej osoby… Od dawna wiesz, że wszystko dookoła Ciebie zasługuje na wyjątkowe pomysły i wyjątkową otoczkę. Nawet gdzieś coś zauważyłeś (-aś), kumpel znalazł fajny gadżet w necie. To już jest prawie to, jesteś tuż tuż…

Kiedy zaczynasz szukać czegoś wyjątkowego dla siebie albo dla kogoś Ci bliskiego, okazuje się, że to co sobie wymyślisz, wcale nie tak łatwo znaleźć.
OK, ale co powiesz na to, że wiesz, do kogo napisać, zadzwonić, opowiedzieć pomysł, dać im chwilę, a oni już tam zrobią dla Ciebie projekt, dobiorą materiał, technikę, wytną, poskładają, no i masz. Swój urzeczywistniony pomysł, niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju, po prostu: cudo!

Pomyśl, co to może być. Może imię Twojego dziecka nad łóżeczkiem, designerskie lustro z bezpiecznego akrylu, a może jakiś bajer – skrzyżowane miecze świetlne nad wejściem do salonu jako herb rodzinny, a może jedyne w swoim rodzaju serce, wprost od serca i z pomysłu, który tylko w Twojej głowie mógł się zrodzić. Wyobrażasz sobie, jaki nastrój może zrobić subtelnie podświetlony napis Love z trójwymiarowych liter? Nie daj się prosić. Zrób to ze swojej inicjatywy. Posłuchaj, co gra w duszy bliskiej Ci osoby i zaskocz ją czymś wyjątkowym. Do dzieła, zadzwoń, napisz. Sprawdź, jak możemy Ci pomóc.

Plexiglas (inaczej: metakrylan metylu, PMMA lub zwyczajowo plexi lub akryl) jest tworzywem, które łatwo poddaje się obróbce. Niska temperatura topnienia powoduje, że jest to idealny materiał do cięcia laserem CO2. Zalety takiej obróbki to przede wszystkim gładka i jednorodna jakość krawędzi po cięciu (z połyskiem) oraz, dzięki małej średnicy wiązki lasera, możliwość cięcia krzywych o bardzo małych promieniach. W czasie obróbki materiał nie drży ani się nie przesuwa, co pozwala wycinać bardzo niewielkie elementy. Ciecie laserem plexi, dzięki technologii sterowania numerycznego, to również wysoka (choć ustępująca obróbce CNC) precyzja w zakresie tolerancji wymiarowej. Nowoczesne urządzenia tnące gwarantują precyzję cięcia rzędu +/- 0,02 do 0,1 mm.

Skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

#Plexi laser. #Cięcie laserowe plexi. #Cięcie laserowe akrylu. #Plexi ozdoby. #Plexi dekoracje.

Strony powiązane:  B52 > oferta > CNC frezowanie / cięcie / grawerowanie / laser    B52 > pracownia > technologie    B52 > portfolio > cięcie laserowe

[kołek, lontek]

Brak komentarzy

Pozostaw komentarz