W związku z wejściem w życie uchwały krajobrazowej dla miasta Gdańska informujemy, że istnieje konieczność dostosowania do jej zapisów szyldów oraz innych tablic i urządzeń reklamowych. Posiadamy rozbudowany park maszyn oraz konieczne know-how, aby pomóc w tym przedsięwzięciu. Nieustannie wprowadzamy techniczne innowacje, aby oferowane przez nas rozwiązania były nowoczesne, estetyczne, nieszablonowe, wyróżniające się, a przy tym energooszczędne i bezpieczne w użytkowaniu.

 
#drukarnia #reklamy #Gdańsk #Trójmiasto

display

display

Display: druk UV z białym poddrukiem na transparentnej plexi, cięcie laserem i kształtowanie termiczne. Materiał POS w funkcji prezentera, tzw. display.

#Druk UV Gdańsk. #Druk na plexi Gdańsk. #Cięcie laserowe Gdańsk. #Cięcie plexi Gdańsk. #Display Gdańsk.

Standy i displaye z plexi to formy reklamowe, które mają za zadanie zainteresować potencjalnego nabywcę prezentując promowany produkt lub linię produktową.

Wyróżnia je jeden cel, a przy tym bogactwo form. W zależności od potrzeb Klienta posiadają one zadruk bezpośredni UV lub w formie naklejek drukowanych na różnego rodzaju foliach. Wykonanie oznakowania możliwe jest również w technice grawerowania. Druk UV na plexi i innych przezroczystych podłożach to także sposobność do wykorzystania możliwości druku kolorem białym, co poszerza wachlarz kreatywnych możliwości. Warto przy tym nadmienić, że cyfrowa technologia druku, w tym także UV, zapewnia opłacalność druku nawet w jednostkowych nakładach.

Nośniki typu display i stand to typowo indywidualne materiały POS, jednak wciąż można można je kategoryzować. Displaye małe są prezentowane na ladach, stolikach i bezpośrednio przy niewielkich produktach. Displaye i standy duże są zgrupowane wokół produktów większych, a także w innych ważnych miejscach na terenie punktu handlowego czy usługowego.

Kategoria(e):

druk, indoor, materiały POS

Tag(i):

cięcie laserowe, druk UV, materiały POS