W związku z wejściem w życie uchwały krajobrazowej dla miasta Gdańska informujemy, że istnieje konieczność dostosowania do jej zapisów szyldów oraz innych tablic i urządzeń reklamowych. Posiadamy rozbudowany park maszyn oraz konieczne know-how, aby pomóc w tym przedsięwzięciu. Nieustannie wprowadzamy techniczne innowacje, aby oferowane przez nas rozwiązania były nowoczesne, estetyczne, nieszablonowe, wyróżniające się, a przy tym energooszczędne i bezpieczne w użytkowaniu.

 
#drukarnia #reklamy #Gdańsk #Trójmiasto

druk na szkle

druk na szkle

#Druk na szkle. Druk UV na szkle. Do druku proponujemy szkło Optiwhite, które nie posiada zielonego odcienia, zatem nie zmienia kolorystyki wydruków. Dla zwiększenia przyczepności tuszy powierzchnia szkła została aktywowana primerem. Następnie, dociętą do wymiaru, bezpieczną taflę szkła hartowanego zadrukowano od spodu tuszami UV z białym podkładem. Dzięki takiemu rozwiązaniu całość może służyć jako tablica umożliwiająca wykonywanie notatek w czasie biurowych spotkań. Montaż w sali konferencyjnej.

Przykładowe inne zastosowania druku na szkle: Szklane panele kuchenne z bezpośrednim nadrukiem UV na szkle nadadzą każdej kuchni niepowtarzalnego wyglądu. Z uwagi na zadruk po drugiej stronie niewątpliwą zaletą jest łatwe utrzymanie w czystości. Połysk szkła powiększa optycznie wnętrze. Ciekawą opcją jest druk na panelach szklanych ścianek działowych, które są jedną z najpopularniejszych metod wydzielenia przestrzeni biurowej. Dzięki grafice na szklanej ściance działowej pomieszczenie otrzyma drugie życie.

Kategoria(e):

druk, indoor

Tag(i):

druk UV, montaże