W związku z wejściem w życie uchwały krajobrazowej dla miasta Gdańska informujemy, że istnieje konieczność dostosowania do jej zapisów szyldów oraz innych tablic i urządzeń reklamowych. Posiadamy rozbudowany park maszyn oraz konieczne know-how, aby pomóc w tym przedsięwzięciu. Nieustannie wprowadzamy techniczne innowacje, aby oferowane przez nas rozwiązania były nowoczesne, estetyczne, nieszablonowe, wyróżniające się, a przy tym energooszczędne i bezpieczne w użytkowaniu.

 
#drukarnia #reklamy #Gdańsk #Trójmiasto

dekoracyjne flagi / proporce

dekoracyjne flagi / proporce

Druk cyfrowy na materiale flagowym z separatorem. Obszycie, wykończenie tunelami.

Nadruki na materiałach poliestyrowych są dobrze nasycone z obu stron tkaniny oraz odporne na warunki atmosferyczne. Atutem naszych flag jest zastosowanie solidnych nici oraz użycie grubych taśm wzmacniających. Takie obszycie flag, przy użykowaniu zgodnym z instrukcją, jest gwarancją dużej ich wytrzymałości na warunki atmosferyczne.

Nadruk na flagach widoczny jest z dwóch stron, jednak specjalna konfekcja pozwala na prezentację flag z motywem dwustronnie prawoczytelnym lub z dwoma różnymi motywami graficznymi po obu stronach. Flaga dwustronna wykonana jest z dwóch zszytych ze sobą kawałków zadrukowanego materiału z umieszczonym pomiędzy nimi separatorem z materiału Tyvek. Z uwagi na większy ciężar flagi dwustronne są dodatkowo wzmacniane taśmami i naszyciami.

#Druk na tekstyliach Gdańsk. #Druk flag Gdańsk. #Druk na materiale flagowym. #Druk na poliestrze.

Kategoria(e):

deco, druk

Tag(i):

druk wielkoformatowy, elementy dekoracyjne