W związku z wejściem w życie uchwały krajobrazowej dla miasta Gdańska informujemy, że istnieje konieczność dostosowania do jej zapisów szyldów oraz innych tablic i urządzeń reklamowych. Posiadamy rozbudowany park maszyn oraz konieczne know-how, aby pomóc w tym przedsięwzięciu. Nieustannie wprowadzamy techniczne innowacje, aby oferowane przez nas rozwiązania były nowoczesne, estetyczne, nieszablonowe, wyróżniające się, a przy tym energooszczędne i bezpieczne w użytkowaniu.

 
#drukarnia #reklamy #Gdańsk #Trójmiasto

kubik reklamowy

kubik reklamowy

Kubik reklamowy wykonany z ekologicznych materiałów, wspierający prowadzoną przez miasto kampanię proekologiczną “Gdańsk bez plastiku”: druk UV z selektywnym białym poddrukiem na frezowanej CNC wodoodpornej sklejce liściastej, zabezpieczenie lakierem wodnym. Budowa nośnika z czterech paneli z wewnętrznym obciążeniem, montaż.

Więcej o akcji “Gdańsk bez plastiku” na: https://www.gdansk.pl/wiadomosci/gdansk-bez-plastiku-miasto-rozpoczyna-walke-ze-sztucznymi-odpadami-w-naszym-otoczeniu/

#Kubiki reklamowe. #Reklama przestrzenna. #Ekologiczna reklama. #Druk na drewnie. #Druk na sklejce.

Sklejka i inne materiały drewniane / drewnopochodne stały się w poligrafii i reklamie ciekawą alternatywą dla tworzyw sztucznych. Materiały drewniane pozwalają nadać przekazowi naturalny, przyjemny i ekologiczny charakter. Świetnie sprawdzają się w dużych przestrzennych, a przy tym łatwych do przemieszczania formach, takich jak kubik / stand reklamowy.

Przykładowe inne zastosowania kombinacji druk UV + drewno / materiał drewnopodobny + grawerowanie CNC / laserowe + frezowanie CNC: skrzynki i pudełka na prezenty / gadżety: Możliwe jest znakowanie poprzez druk UV lub / i grawerowanie. Frezowanie CNC to proces, podczas którego możemy z bardzo dużą precyzją nadać sklejce dowolny kształt. Co istotne, stosowany przez B52 proces wytwórczy obejmujący kilka technologii pozwala wdrażać zamówienia jednostkowe, ale także krótkie i długie serie, w tym serie ściśle personalizowane.

Wracając do dużych form, wykonujemy zamknięte kubiki, wielościenne parawany, ażurowe przepierzenia, dekoracyjne osłony i wiele innych przedmiotów. Drewno i materiały drewnopochodne, w tym sklejka, są takimi ekologicznymi materiałami, które, odpowiednio zabezpieczone, opierają się z powodzeniem warunkom zewnętrznym przez wiele miesięcy. W przypadku najbardziej wymagających aplikacji stosujemy najwyższej jakości sklejkę szkutniczą.

Kategoria(e):

druk, identyfikacja, outdoor, reklama zewnętrzna / outdoor

Tag(i):

druk UV, frezowanie CNC, montaże, nośniki reklamowe