W związku z wejściem w życie uchwały krajobrazowej dla miasta Gdańska informujemy, że istnieje konieczność dostosowania do jej zapisów szyldów oraz innych tablic i urządzeń reklamowych. Posiadamy rozbudowany park maszyn oraz konieczne know-how, aby pomóc w tym przedsięwzięciu. Nieustannie wprowadzamy techniczne innowacje, aby oferowane przez nas rozwiązania były nowoczesne, estetyczne, nieszablonowe, wyróżniające się, a przy tym energooszczędne i bezpieczne w użytkowaniu.

 
#drukarnia #reklamy #Gdańsk #Trójmiasto

oznakowanie zewnętrzne

oznakowanie zewnętrzne

Oznakowanie zewnętrzne inwestycji. Litery blokowe: lica z plexi, boki z płaskiej taśmy aluminiowej. Montaż bez podkonstrukcji do muru z betonu architektonicznego.

#Litery przestrzenne. #Litery LED.

Logo przy wjeździe na teren osiedla mieszkaniowego jest elementem jego identyfikacji: stanowi oznaczenie dewelopera, identyfikuje jego portfolio, a także stanowi element jego komunikacji wizerunkowej.

Odpowiednio wczesne ujęcie zamiaru wykonania oznakowania zewnętrznego pozwala na wyprowadzenie przewodów elektrycznych oraz osadzenie w elewacji elementów montażowych. Dzięki temu montaż liter jest najbardziej estetyczny, co jest niebagatelne w przypadku ekspozycji z niewielkiej odległości.

Kategoria(e):

branding, identyfikacja, outdoor

Tag(i):

frezowanie CNC, litery przestrzenne, montaże, systemy identyfikacji wizualnej