W związku z wejściem w życie uchwały krajobrazowej dla miasta Gdańska informujemy, że istnieje konieczność dostosowania do jej zapisów szyldów oraz innych tablic i urządzeń reklamowych. Posiadamy rozbudowany park maszyn oraz konieczne know-how, aby pomóc w tym przedsięwzięciu. Nieustannie wprowadzamy techniczne innowacje, aby oferowane przez nas rozwiązania były nowoczesne, estetyczne, nieszablonowe, wyróżniające się, a przy tym energooszczędne i bezpieczne w użytkowaniu.

 
#drukarnia #reklamy #Gdańsk #Trójmiasto

pylony reklamowe

pylony reklamowe

Pylon reklamowy wykonany z frezowanego materiału dibond oraz informacji z folii ciętej ploterowo. Fundamentowanie oraz montaż.

#Pylony reklamowe. #Totemy reklamowe. #Witacze reklamowe. #Frezowanie CNC. #Frezowanie dibondu.

Pylon reklamowy (inaczej totem) jest prestiżową formą nośnika reklamy bądź tablicy kierunkowej.

Istnieje możliwość wykonania pylonów jedno- lub dwustronnych, również z podświetleniem od wewnątrz, z grafiką zadrukowaną, wycinaną z folii lub w formie liter przestrzennych. Konstrukcję stanowi najczęściej stalowa rama, zabezpieczana antykorozyjnie. Panele to najczęściej malowana proszkowo stalowa blacha lub frezowany dibond. W przypadku podświetlenia stosujemy moduły LED renomowanych producentów, układane w panele i odporne na warunki atmosferyczne.

Kategoria(e):

branding, identyfikacja, outdoor, oznakowanie przestrzeni publicznych

Tag(i):

frezowanie CNC, montaże, systemy identyfikacji wizualnej, wyklejanie folii