W związku z wejściem w życie uchwały krajobrazowej dla miasta Gdańska informujemy, że istnieje konieczność dostosowania do jej zapisów szyldów oraz innych tablic i urządzeń reklamowych. Posiadamy rozbudowany park maszyn oraz konieczne know-how, aby pomóc w tym przedsięwzięciu. Nieustannie wprowadzamy techniczne innowacje, aby oferowane przez nas rozwiązania były nowoczesne, estetyczne, nieszablonowe, wyróżniające się, a przy tym energooszczędne i bezpieczne w użytkowaniu.

 
#drukarnia #reklamy #Gdańsk #Trójmiasto

reklama na pojazdach

reklama na pojazdach

Reklama na pojazdach: projekt graficzny, druk wielkoformatowy grafik, laminowanie oraz aplikacja na samochody dostawcze.

Reklama na środkach transportu jest niedrogą, a przy tym efektowną formą promocji. Stanowi element firmowej identyfikacji. Jest przy tym formą reklamy mobilnej i pozwala przy tym dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Koszt wykonania grafiki jest jednorazowy, a w przeciwieństwie do innych form reklamy zewnętrznej nie występuje czynnik kosztu wynajmu powierzchni. Ekspozycja reklamy na pojazdach jest zatem darmowa przez cały okres użytkowania pojazdu.

Oklejamy samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe, przyczepy samochodowe, autobusy oraz cysterny – od prostego oznakowania, po całościowe oklejenie.

Kompleksowy zakres usługi: obejmuje również pomiary oraz projekt grafiki na pojazdy. Propozycje projektowe przedstawiamy w formie symulacji grafiki na wyskalowanym zdjęciu cyfrowym, co umożliwia wgląd w grafikę oraz wprowadzenie poprawek przed realizacją.

#Reklama na pojazdach. #Grafika na pojazdach. #Druk wielkoformatowy Gdańsk. #Oklejanie pojazdów Gdańsk. #Agencja reklamowa Gdańsk.

Kategoria(e):

branding, druk, outdoor

Tag(i):

druk wielkoformatowy, grafika na pojazdach, wyklejanie folii