reklama świetlna

Logotyp wykonany w technologii liter blokowych podświetlanych. Lica z akrylu oklejonego folią kasetonową w odpowiednich kolorach. Boki z taśmy aluminiowej bez rantu. Podkonstrukcja w kolorze stolarki okiennej i montowana do tejże.

Reklama świetlna Gdańsk. Litery świetlne Gdańsk. Reklama podświetlana Gdańsk. Litery podświetlane Gdańsk. Litery LED Gdańsk.


Litery przestrzenne to jedna z najbardziej efektownych oraz efektywnych form komunikacji biznesowej. Litery podświetlane odpowiednio zaprojektowane, tj. pozostające w zgodzie z wizerunkiem marki oraz stylem otoczenia, są dla odbiorcy wiarygodne, a inwestycji dodają prestiżu oraz oryginalności. Znakomicie sprawdzają się zarówno w przestrzeni witryny sklepowej, jak również na elewacji czy na dachu budynku. B52 to producent szyldów w postaci znaków bez tła, producent reklamy podświetlanej.

Litery podświetlane są najbardziej prestiżową odmianą liter 3D. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej energooszczędnej technologii LED gwarantują, że potencjalny Klient dostrzeże reklamę o każdej porze dnia, przy każdej pogodzie.

Litery świetlne Gdańsk podświetlane do przodu to najbardziej popularna odmiana wśród liter przestrzennych. Ich obudowa może być różna (aluminium, stal, akryl), natomiast lico zawsze wykonywane jest z materiału przepuszczającego światło, najczęściej z pleksi lub poliwęglanu. Moduły LED dobieramy z szerokiego katalogu dostępnych źródeł, mając na uwadze jak najlepsze dostosowanie się do wymogów technicznych konkretnego zlecenia. Niezależnie od wybranego sposobu podświetlenia, stosujemy moduły wyłącznie od renomowanych producentów, z wieloletnim okresem żywotności, z certyfikatem pyło- i wodoodporności.

B52 to lider wśród producentów reklama świetlna Gdańsk. Naszymi atutami jest szeroki park maszynowy zapewniający brak konieczności posiłkowania się podwykonawstwem, ponad 20-letnie doświadczenie na rynku trójmiejskiej reklamy oraz zgrany zespół profesjonalistów. Na zlecenie naszych Klientów jesteśmy w stanie zrealizować niemal każdy, nawet najbardziej skomplikowany projekt reklamy świetlnej.

Współczesny rynek reklamy świetlnej jest dość mocno zróżnicowany pod względem cen oraz jakości wykonania. Skuteczna reklama wizualna, w tym reklama świetlna, wymaga odpowiedniego nakładu pracy. Celem nadrzędnym jest dla nas efekt końcowy. Inwestycja w reklamę świetlną to nie jest kampania krótkoterminowa i wierzymy, że na końcu liczy się wyłącznie jakość i efekt, jaki przynosi reklama.

Reklama świetlna Gdańsk. Litery świetlne Gdańsk. Reklama podświetlana Gdańsk. Litery podświetlane Gdańsk. Litery LED Gdańsk. Reklama świetlna Trójmiasto. Reklama podświetlana Trójmiasto.