szyldy / litery przestrzenne / kasetony

#Szyldy. #Szyldy Gdańsk. #Szyldy reklamowe Gdańsk. #Szyldy Gdynia. #Szyldy Trójmiasto. #Szyldy reklamowe Trójmiasto.


Szyld reklamowy należy zgodnie z przyjętymi zasadami rozumieć jest to tablicę reklamową lub urządzenie reklamowe informujące o działalności prowadzonej na nieruchomości, na której ta tablica reklamowa lub urządzenie reklamowe się znajdują.

Kiedy coraz więcej miast wprowadza na swoim terenie regulacje w zakresie możliwości sytuowania reklam, szyldy pozostają tym elementem komunikacji wizualnej, który podlega najmniejszym obostrzeniom. Z tego powodu zdecydowanie warto wyróżnić się dobrze zaprojektowanym i wykonanym, ciekawym wizualnie szyldem.

W obecnych czasach szyld nie tylko jest elementem informującym o prowadzeniu działalności gospodarczej w danym miejscu. Warto pamiętać, że dzięki swoim walorom skutecznie wzmacnia wizerunek firmy oraz istotnie wspiera sprzedaż.

Produkujemy całe spektrum wzorów szyldów do zastosowań zewnętrznych i wewnętrznych: od prostych tablic zadrukowanych w technologii druku UV, poprzez płaskie litery bez tła lub znaki wycięte w kontrze z podświetleniem poświatą (tzw. efekt halo), a skończywszy na podświetlanych literach przestrzennych blokowych, przestrzennych bryłach lub kasetonach. Co istotne, przetestowaliśmy oraz wdrożyliśmy technologię pozwalającą na wykonanie podświetlanego kasetonu spełniającego rygorystyczne wymogi zachowania grubości szyldu do 3 cm.

Kasetony reklamowe to jedna z najpopularniejszych form promocji. Oprócz funkcji marketingowych mogą również pełnić funkcje informacyjne. Kaseton reklamowy to również świetny wybór przy realizacji reklamy wielkogabarytowej. Pozwala na oznakowanie inwestycji w elegancki sposób.

Wykonujemy kasetony reklamowe: kasetony z dibondu, kasetony z plexi, kasetony na ramie aluminiowej, kasetony z licem napinanym, kasetony z licem winylowym, kasetony z wydrukiem tekstylnym.

Kasetony podświetlane wykonane z dibondu są najpopularniejszą tego typu formą reklamy. Sprawdzą się w sytuacji, kiedy chcemy podświetlić jedynie wyfrezowane (wycięte) znaki przy niepodświetlonym tle.

Jeśli zaś kaseton powinien świecić całym licem, wówczas przód kasetonu wykonujemy z pleksi. Kaseton może mieć również formę semafora i posiadać dowolny kształt.

Przy gabarytach wykluczających zastosowanie dibondu lub pleksi stosujemy technologię naciągu winylowego. System napinający pozwala na zastosowanie jednolitej i dużej, podświetlonej grafiki bez konieczności łączenia ze sobą kilku kasetonów. Konstrukcją kasetonu będzie w tym przypadku wzmocniony profil aluminiowy, malowany lub maskowany wedle potrzeb. Konstrukcja kasetonu wykonanego w tej technologii jest stabilna i można go montować również na dużych wysokościach.

Litery przestrzenne to jedna z najbardziej efektownych oraz efektywnych form komunikacji biznesowej. Litery podświetlane odpowiednio zaprojektowane, tj. pozostające w zgodzie z wizerunkiem marki oraz stylem otoczenia, są dla odbiorcy wiarygodne, a inwestycji dodają prestiżu oraz oryginalności. Znakomicie sprawdzają się zarówno w przestrzeni witryny sklepowej, jak również na elewacji czy na dachu budynku. B52 to producent szyldów w postaci znaków bez tła, producent reklamy podświetlanej.

Litery podświetlane są najbardziej prestiżową odmianą liter 3D. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej energooszczędnej technologii LED gwarantują, że potencjalny Klient dostrzeże reklamę o każdej porze dnia, przy każdej pogodzie.

Litery świetlne podświetlane do przodu to najbardziej popularna odmiana wśród liter przestrzennych. Ich obudowa może być różna (aluminium, stal, akryl), natomiast lico zawsze wykonywane jest z materiału przepuszczającego światło, najczęściej z pleksi lub poliwęglanu. Moduły LED dobieramy z szerokiego katalogu dostępnych źródeł, mając na uwadze jak najlepsze dostosowanie się do wymogów technicznych konkretnego zlecenia. Niezależnie od wybranego sposobu podświetlenia, stosujemy moduły wyłącznie od renomowanych producentów, z wieloletnim okresem żywotności, z certyfikatem pyło- i wodoodporności.

B52 to lider wśród producentów reklamy świetlnej. Naszymi atutami jest szeroki park maszynowy zapewniający brak konieczności posiłkowania się podwykonawstwem, ponad 20-letnie doświadczenie na rynku trójmiejskiej reklamy oraz zgrany zespół profesjonalistów. Na zlecenie naszych Klientów jesteśmy w stanie zrealizować niemal każdy, nawet najbardziej skomplikowany projekt reklamy świetlnej.

Współczesny rynek reklamy świetlnej jest dość mocno zróżnicowany pod względem cen oraz jakości wykonania. Skuteczna reklama wizualna wymaga odpowiedniego nakładu pracy. Celem nadrzędnym jest dla nas efekt końcowy. Inwestycja w reklamę świetlną to nie jest kampania krótkoterminowa i wierzymy, że na końcu liczy się wyłącznie jakość i efekt, jaki przynosi reklama.

#szyldy #szyldy Gdańsk #szyldy reklamowe Gdańsk #szyldy Gdynia #szyldy reklamowe Gdynia #szyldy Trójmiasto #szyldy reklamowe Trójmiasto

 

 

Dowiedz się więcej:

litery 3D
kasetony reklamowe

 

pinterest_48x56

Szukasz więcej inspiracji dla: szyldy / litery przestrzenne / kasetony? Zajrzyj na nasz profil na Pinterest!