szyldy / litery przestrzenne / kasetony

#Szyldy. #Szyldy Gdańsk. #Litery przestrzenne Gdańsk. #Litery 3D Gdańsk. #Kasetony Gdańsk.

 

Kiedy coraz więcej miast wprowadza na swoim terenie regulacje w zakresie możliwości sytuowania reklam, szyldy pozostają tym elementem komunikacji wizualnej, który podlega najmniejszym obostrzeniom. Z tego powodu zdecydowanie warto wyróżnić się dobrze zaprojektowanym i wykonanym, ciekawym wizualnie szyldem.

W obecnych czasach szyld nie tylko jest elementem informującym o prowadzeniu działalności gospodarczej w danym miejscu. Warto pamiętać, że dzięki swoim walorom skutecznie wzmacnia wizerunek firmy oraz istotnie wspiera sprzedaż.

Produkujemy całe spektrum wzorów szyldów do zastosowań zewnętrznych i wewnętrznych: od prostych tablic zadrukowanych w technologii druku UV, poprzez płaskie pojedyncze litery bez tła lub znaki wycięte w kontrze z podświetleniem poświatą (tzw. efekt halo), a skończywszy na przestrzennych literach świetlnych blokowych, przestrzennych bryłach lub kasetonach. Co istotne, przetestowaliśmy oraz wdrożyliśmy technologię pozwalającą na wykonanie podświetlanego kasetonu spełniającego rygorystyczne wymogi zachowania grubości szyldu do 3 cm.

 

pinterest_48x56

Szukasz więcej inspiracji dla: szyldy / litery przestrzenne / kasetony? Zajrzyj na nasz profil na Pinterest!