tabliczki z dibondu

Tabliczki z dibondu z grafiką wykonaną w dwóch technologiach: największe napisy grawerowane CNC, mniejsze drukowane UV. Przeznaczone do montażu za pomocą kołków dystansowych oraz kleju.

Tabliczki z dibondu Gdańsk. Tabliczki dibond. Tabliczki przydrzwiowe.


Tablice z dibondu Gdańsk oraz tabliczki z dibondu są coraz częściej spotykanym rozwiązaniem w zastosowaniach wewnętrznych i zewnętrznych. Jednym z głównych powodów wyboru dibondu są jego wysokie walory estetyczne. Jednak szlachetny wygląd to nie wszystko. Ich wielką zaletą jest bardzo duża wytrzymałość, zarówno na uderzenia jak i warunki atmosferyczne. Malowanie proszkowe lub lakierowanie powierzchni daje gwarancję, że tablica z dibondu lub tabliczka z dibondu wybije się na tle konkurencji. Dibond występuje w wielu kolorach. Najpopularniejsze to biały, czarny, antracyt, naturalne aluminium, ale także efekt szczotki oraz kolory imitujące metale kolorowe czy nawet srebrne lub złote lustro.

Grafikę na tablice i tabliczki z dibondu Gdańsk wykonujemy w technilogii grawerowania CNC, zadruku UV (także z białym poddrukiem), a w przypadku kolorystyki specjalnej w formie grafik wycinanych z folii.

Najczęstsze zastosowania dibondu: szyldy, tablice informacyjne, tabliczki przydrzwiowe, tabliczki znamionowe.