kasetony reklamowe

#Kasetony Gdańsk. #Kasetony Trójmiasto. #Kasetony reklamowe Gdańsk. #Kasetony reklamowe Gdynia. #Kasetony reklamowe Trójmiasto.

Właściwe przygotowanie punktu handlowego, usługowego, czy jakiegokolwiek innego, w którym przyjmować będziemy Klientów, jest jednym z najważniejszych zadań wpływających na powodzenie danego przedsięwzięcia. Od wielu lat najczęściej stosowanym rozwiązaniem są w tym zakresie kasetony reklamowe. Ich zadania pozostają niezmienne: umożliwić łatwą identyfikację danego miejsca, budować jego pozytywny wizerunek oraz dostarczać niezbędnych informacji. To, co się zmienia, to nowe materiały, źródła światła oraz sposoby obróbki. Kasetony reklamowe to wciąż jedna z najpopularniejszych form promocji. Kaseton reklamowy to również świetny wybór przy realizacji reklamy wielkogabarytowej. 

Słowa mają ogromną moc i nie trzeba o tym nikogo przekonywać. Są niezwykle ważne również w kontekście budowania więzi z odbiorcą Na kasetonach można umieszczać nie tylko samą nazwę firmy, rodzaj działalności, ale także wszystkie inne potrzebne informacje.

W B52 projektujemy oraz produkujemy nowoczesne kasetony reklamowe jednostronne lub dwustronne. Z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Ich kształt oraz wymiar zawsze dostosowujemy do wymagań Klienta. Preferujemy lekkie acz sztywne konstrukcje. Do podświetleń stosujemy markowe, energooszczędne moduły soczewkowe LED. Zapewniamy profesjonalny montaż, przeglądy techniczne oraz serwis pogwarancyjny. Istnieje możliwość instalowania w kasetonach wyłączników zmierzchowych lub czasowych.

Wykonujemy kasetony reklamowe: kasetony z dibondu, kasetony z plexi, kasetony na ramie aluminiowej, kasetony z licem napinanym, kasetony z licem winylowym, kasetony z wydrukiem tekstylnym. Wykonywaliśmy również kasetony z drewna – jest to wymagająca w utrzymaniu realizacja, jednak zazwyczaj jest niezwykle efektowna.

Kasetony podświetlane wykonane z dibondu są najpopularniejszą tego typu formą reklamy. Sprawdzą się w sytuacji, kiedy chcemy podświetlić jedynie wyfrezowane (wycięte) znaki przy niepodświetlonym tle. Grafikę w kasetonach z dibondu lub innego kompozytu aluminiowego precyzyjnie frezujemy w technologii CNC, a następnie podklejamy wysokiej jakości mlecznym akrylem do podświetleń, w razie potrzeby oklejonym kolorową folią translucentną lub wydrukiem. Kasetony tego typu wykonujemy zarówno w tradycyjnej palecie kolorów dostępnych dla płyt dibond (czarny połysk lub mat, biały, srebrny, szczotkowany, antracyt) jak również w innych kolorach, dzięki zmianie koloru materiału wytrzymałymi foliami polimerowymi lub zadrukowi UV bezpośrednio na płycie.

Jeśli zaś kaseton powinien świecić całym licem, wówczas przód kasetonu wykonujemy z pleksi. Kaseton może mieć również formę semafora i posiadać dowolny kształt.

Przy gabarytach wykluczających zastosowanie dibondu lub pleksi stosujemy technologię naciągu winylowego. System napinający pozwala na zastosowanie jednolitej i dużej, podświetlonej grafiki bez konieczności łączenia ze sobą kilku kasetonów. Konstrukcją kasetonu będzie w tym przypadku wzmocniony profil aluminiowy, malowany lub maskowany wedle potrzeb. Konstrukcja kasetonu wykonanego w tej technologii jest stabilna i można go montować również na dużych wysokościach.

W związku z wejściem w życie w Gdańsku tzw. uchwały krajobrazowej zakazane zostały popularne jeszcze kilka lat temu tablice wsuwane w profil aluminiowy. Aby dostosować szyldy do obowiązujących w Gdańsku przepisów, proponujemy tablice reklamowe również o grubości do 3 cm. Również taką tablicę jesteśmy w stanie wykonać i podświetlić w estetyczny sposób.

Pomimo dostępności innych technologii, w tym liter przestrzennych, kasetony mają swoje niezaprzeczalne zalety. Są wciąż bardzo popularne w opcji dwustronnej, semaforowej. Na kasetonach można prezentować więcej treści, również w najmniejszych rozmiarach, co nie już jest takie oczywiste w przypadku liter 3D. Są generalnie łatwe w utrzymaniu. Wreszcie, kasetony wyróżniają się relatywnie niskimi kosztami wytworzenia.

Życzysz sobie sprawdzonych rozwiązań? A może szukasz czegoś, co wyróżni Cię na tle innych reklam? Skontaktuj się z nami. Doradzimy, przygotujemy projekt i wycenę, a następnie sprawnie zrealizujemy Twoje zlecenie.

Wychodzimy poza ramy! Odpowiadając na potrzeby Klientów, oferujemy wyroby reklamowe o zróżnicowanych, nie tylko prostokątnych kształtach. Skomplikowane formy również nie stanowią dla nas problemu, dzięki wykorzystaniu maszyn sterowanych numerycznie. Z ich pomocą możemy wykonać nawet najbardziej złożone i nieregularne struktury.

#kasetony Gdańsk #kasetony Gdynia #kasetony Trójmiasto #kasetony reklamowe Gdańsk #kasetony reklamowe Gdynia #kasetony reklamowe Trójmiasto

 

Zobacz też: litery 3D

 

pinterest_48x56

Szukasz więcej inspiracji dla: szyldy / litery przestrzenne / kasetony? Zajrzyj na nasz profil na Pinterest!