reklama indoor / instore

Reklama indoor lub instore to rodzaj reklamy, który jest skierowany do klientów wewnątrz sklepu lub innego obiektu zamkniętego. Może to być reklama na ścianach, przeszkleniach, ekranach, plakatach, ulotkach lub innych materiałach promocyjnych. Reklama ta ma na celu zachęcenie klientów do zakupu produktów lub usług oferowanych przez daną firmę, poprzez przedstawienie ich w atrakcyjny i przyciągający uwagę sposób. W ten sposób reklama indoor / instore pomaga zwiększyć sprzedaż i promować markę wśród klientów znajdujących się wewnątrz danego obiektu.

Nasza oferta obejmuje rozwiązania komunikacji wizualnej dla wnętrz, w szczególności dla lokali handlowych, usługowych oraz miejsc użyteczności publicznej.

Reklama indoor Gdańsk. Reklama instore Gdańsk. Branding Gdańsk.

Aranżujemy witryny oraz wnętrza sklepowe: drukujemy / wycinamy aplikujemy reklamy na przeszkleniach. Kompleksowa oferta – od kreacji, poprzez uzgodnienia w zakresie materiałów i technologii, aż po realizację i montaż. Doświadczony zespół konsultantów, znajomość dostępnych rozwiązań, a także nowoczesne zaplecze techniczne sprawiają, że jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej nieszablonowe wizje naszych Klientów. Drukujemy i wyklejamy fototapety (w ofercie wiele rodzajów podkładów) stanowiące tło ekspozycji. Drukujemy na materiałach sztywnych. Wykonujemy estetyczne i bezpieczne podświetlane nośniki kasetonowe typu lightbox, do których drukujemy grafiki na materiałach tekstylnych. Wykonujemy standy reklamowe, ekspozytory reklamowe, displaye. Wreszcie, projektujemy i wykonujemy wszelkiego rodzaju elementy dekoracyjne, nawiązujące tematycznie do motywu ekspozycji, a także inne dekoracje będące ciekawym i niedrogim nawiązaniem do wizerunku miejsca.

Wykonujemy systemy identyfikacji wizualnej oraz branding w postaci oznaczenia lad, kas, liter świetlnych oraz nośników informacji i reklamy. Oczywiście także szyldy wewnętrzne, w dowolnej formie i całkowicie w oparciu o własne zaplecze technologiczne.

Wykonujemy i wyklejamy również grafiki umieszczane na tymczasowych ściankach budowanych w trakcie remontu lokalu.