W związku z wejściem w życie uchwały krajobrazowej dla miasta Gdańska informujemy, że istnieje konieczność dostosowania do jej zapisów szyldów oraz innych tablic i urządzeń reklamowych. Posiadamy rozbudowany park maszyn oraz konieczne know-how, aby pomóc w tym przedsięwzięciu. Nieustannie wprowadzamy techniczne innowacje, aby oferowane przez nas rozwiązania były nowoczesne, estetyczne, nieszablonowe, wyróżniające się, a przy tym energooszczędne i bezpieczne w użytkowaniu.

 
#drukarnia #reklamy #Gdańsk #Trójmiasto

reklama indoor / instore

B52 > oferta > reklama indoor / instore

#Reklama indoor. #Reklama indoor Gdańsk. #Reklama instore Gdańsk. #Szyldy Gdańsk. #Reklama Gdańsk.

Nasza oferta obejmuje rozwiązania komunikacji wizualnej dla wnętrz, w szczególności dla lokali handlowych, usługowych oraz miejsc użyteczności publicznej.

Aranżujemy witryny oraz wnętrza sklepowe: drukujemy / wycinamy aplikujemy reklamy na przeszkleniach. Drukujemy i wyklejamy fototapety (w ofercie wiele rodzajów podkładów) stanowiące tło ekspozycji. Drukujemy na materiałach sztywnych. Wykonujemy estetyczne i bezpieczne podświetlane nośniki kasetonowe typu lightbox, do których drukujemy grafiki na materiałach tekstylnych. Wreszcie, projektujemy i wykonujemy wszelkiego rodzaju elementy dekoracyjne, nawiązujące tematycznie do motywu ekspozycji, a także inne dekoracje będące ciekawym i niedrogim nawiązaniem do wizerunku miejsca.

Wykonujemy systemy identyfikacji wizualnej oraz branding w postaci oznaczenia lad, kas, liter przestrzennych oraz nośników informacji i reklamy. Oczywiście także szyldy wewnętrzne, w dowolnej formie i całkowicie w oparciu o własne zaplecze technologiczne.

Wykonujemy i wyklejamy również grafiki umieszczane na tymczasowych ściankach budowanych w trakcie remontu lokalu.