materiały POS

Materiały POS (ang. Point of Sale) to narzędzia marketingowe wykorzystywane w punktach sprzedaży, mające na celu przyciągnięcie uwagi klienta i zwiększenie sprzedaży produktów. Najpopularniejsze materiały POS to:

  • standy reklamowe – stojaki, które pozwalają na wyeksponowanie produktów i ich promocję w sklepie;
  • ekspozytory – poprzez swoją ciekawą formę skupiają uwagę klientów na produkcie;
  • plakaty – grafiki i teksty reklamowe, umieszczane na ścianach i witrynach sklepowych;
  • wydruki na ścianki – grafiki wielkoformatowe umieszczane w nośnikach, w wersji podświetlanej lub bez podświetlenia;
  • wobblery – elementy umieszczane na półce z produktem, które przyciągają uwagę Klienta i zachęcają do zakupu;
  • naklejki – specjalne naklejki z grafikami i informacjami reklamowymi, umieszczane na opakowaniach produktów lub na samych półkach.

Nośniki reklamy. Materiały POS Gdańsk. Standy Gdańsk. Ekspozytory Gdańsk. Materiały POS Trójmiasto. Standy Trójmiasto. Ekspozytory Trójmiasto.

Projektujemy i produkujemy materiały POS Gdańsk, które skutecznie wspierają proces sprzedażowy. Niepowtarzalne, na indywidualne zamówienia: z materiałów ekologicznych (np. z tektury, drewna) oraz z tworzyw sztucznych (np. z przezroczystej plexi). Oferujemy standy i ekspozytory, regały, gabloty, klosze, dyspensery oraz tzw. displaye.

Wykonujemy lightboxy z wydrukami tekstylnymi lub winylowymi. Dopasowane do miejsca i wymagań Klienta. W zależności od wielkości i grubości nośnika stosujemy podświetlenie LED panelowe lub krawędziowe. Zaprojektowaliśmy oraz wdrożyliśmy panel zasilany krawędziowo, podświetlający szyldy i lightboxy, dzięki czemu oferujemy możliwość wykonania bardzo szczupłych i estetycznych nośników.

Oprócz powyższego, wciąż popularnością cieszą się też rozkładane ścianki z zadrukiem tekstylnym oraz nośniki wysuwane, tzw. roll-up.

Nasze materiały POS Gdańsk są funkcjonalne i estetyczne. Dzięki swoim walorom skutecznie wspierają proces sprzedaży. Korzystając z szerokiego zaplecza materiałów, zróżnicowanych technologii druku oraz narzędzi w pracowni reklamy, potrafimy efektownie wyróżnić marki tam, gdzie potrzebują tego najbardziej