W związku z wejściem w życie uchwały krajobrazowej dla miasta Gdańska informujemy, że istnieje konieczność dostosowania do jej zapisów szyldów oraz innych tablic i urządzeń reklamowych. Posiadamy rozbudowany park maszyn oraz konieczne know-how, aby pomóc w tym przedsięwzięciu. Nieustannie wprowadzamy techniczne innowacje, aby oferowane przez nas rozwiązania były nowoczesne, estetyczne, nieszablonowe, wyróżniające się, a przy tym energooszczędne i bezpieczne w użytkowaniu.

 
#drukarnia #reklamy #Gdańsk #Trójmiasto

oznakowanie przestrzeni publicznych

B52 > oferta > oznakowanie przestrzeni publicznych

#Oznakowanie. #Oznakowanie budynków Gdańsk. #Identyfikacja Gdańsk. #Logotypy na elewacji Gdańsk. #Numeracje Gdańsk.

Dobre oznakowanie przestrzeni publicznych służy na wiele sposobów. Zapewnia bezpieczeństwo (czasem jest wręcz wymagane prawem), ale także wzmacnia więź z odbiorcą. W przypadku przestrzeni komercyjnych przekłada się na zwiększenie przychodów.

Nasza oferta oznakowania, czy jak wolą inni identyfikacji przestrzeni publicznych, jest kompleksowa: od projektu, po produkcję i montaże. Ze względu na charakter przestrzeni oraz portfel naszych Klientów dokonaliśmy podziału tej oferty na oznakowanie przestrzeni handlowych, biurowych i mieszkalnych.

Adresatem oferty oznakowania przestrzeni handlowych są właściciele lub zarządcy galerii handlowych, sklepów i punktów usługowych.

Właściciele i zarządcy biurowców docenią naszą ofertę identyfikacji powierzchni biurowej.

Dla nich wszystkich proponujemy szyldy / sygnety na elewacjach oraz drogowskazy. Wewnątrz zaś dekoracje, w tym dekoracje świąteczne i eventowe, elementy frezowane, a także systemy identyfikacji z ikonografią, kierunkami do ważnych punktów, oznaczenia pomieszczeń itd.

Wreszcie, przygotowaliśmy szeroką ofertę oznakowania powierzchni mieszkalnych, kierowaną głównie do deweloperów. Tutaj proponujemy logotypy na elewacjach, drogowskazy, numeracje budynków, a wewnątrz dekoracje, w tym fototapety, wydruki na szkle, elementy frezowane, a także numeracje pięter i mieszkań.