oznakowanie przestrzeni publicznych

Dobre oznakowanie przestrzeni publicznych służy na wiele sposobów. Zapewnia bezpieczeństwo (czasem jest wręcz wymagane prawem), ale także wzmacnia więź z odbiorcą. W przypadku przestrzeni komercyjnych przekłada się na zwiększenie przychodów.

Oznakowanie budynków Gdańsk. Identyfikacja Gdańsk. Logotypy na elewacji Gdańsk. Numeracje Gdańsk.

Nasza oferta oznakowania, czy jak wolą inni identyfikacji przestrzeni publicznych, jest kompleksowa: od projektu, po produkcję i montaże. Ze względu na charakter przestrzeni oraz portfel naszych Klientów dokonaliśmy podziału tej oferty na oznakowanie przestrzeni handlowych, biurowych i mieszkalnych.

Adresatem oferty oznakowania przestrzeni handlowych są właściciele lub zarządcy galerii handlowych, sklepów i punktów usługowych.

Właściciele i zarządcy biurowców docenią naszą ofertę identyfikacji powierzchni biurowej.

Dla nich wszystkich proponujemy szyldy / sygnety na elewacjach oraz drogowskazy. Wewnątrz zaś dekoracje, w tym dekoracje świąteczne i eventowe, elementy frezowane, a także systemy identyfikacji z ikonografią, kierunkami do ważnych punktów, oznaczenia pomieszczeń itd. Wayfinding. Wayshowing.

Wreszcie, przygotowaliśmy szeroką ofertę oznakowania powierzchni mieszkalnych, kierowaną głównie do deweloperów. Tutaj proponujemy logotypy na elewacjach, drogowskazy, numeracje budynków, a wewnątrz dekoracje, w tym fototapety, wydruki na szkle, elementy frezowane, a także numeracje pięter i mieszkań.

Na zlecenie naszych Klientów przygotowujemy koncepcję oraz realizujemy oznakowanie budynków. W zależności od stylu budynku oraz wytycznych projektowych, tudzież założonego budżetu możemy zaproponować przeróżne rozwiązania. Mogą to być zarówno małe kasetony z wyfrezowanym, podświetlanym adresem, samodzielne znaki przestrzenne lub płaskie tablice z nadrukiem. Aby oznakowanie inwestycji było spójne, stosujemy również niestandardowe czy szlachetne materiały. Płaskie tabliczki lub naklejki stosujemy również jako komponent do oznaczenia drzwi pomieszczeń technicznych, oznakowania pięter, mieszkań czy komórek lokatorskich. Oznaczenia budynków Gdańsk. Oznaczenia budynków Trójmiasto.