litery 3D
Litery przestrzenne to jedna z najbardziej efektownych oraz efektywnych form komunikacji biznesowej. Znakują przestrzeń, a także dodają inwestycji prestiżu oraz oryginalności. Litery 3D znakomicie sprawdzają się zarówno w przestrzeni witryny sklepowej, jak również na elewacji czy na dachu budynku.

Odpowiednio zaprojektowane litery przestrzenne w Gdańsku, tj. pozostające w zgodzie z wizerunkiem marki oraz stylem otoczenia, są dla odbiorcy wiarygodne, a inwestycji dodają prestiżu oraz oryginalności. Znakomicie sprawdzają się zarówno w przestrzeni witryny sklepowej, jak również na elewacji czy na dachu budynku. B52 z Gdańska to producent szyldów w postaci znaków bez tła, producent reklamy w formie liter przestrzennych 3D.

Litery 3D Gdańsk. Litery 3D Gdynia. Litery 3D Trójmiasto. Litery przestrzenne Gdańsk. Litery przestrzenne Gdynia. Litery przestrzenne Trójmiasto.

Litery 3D Gdańsk to popularny sposób sygnalizowania lokalizacji firmy – jej logotyp złożony z liter przestrzennych nie pozostawia odbiorcy wątpliwości co do umiejscowienia przedsiębiorstwa czy instytucji. Dzięki temu, że znaki są osadzone bezpośrednio w elewacji bez potrzeby dodatkowych tablic, zajmują mniej miejsca. Łatwiej też niż w przypadku tablic czy kasetonów o ciekawą wizualnie kompozycję z innymi elementami budynku. Dzięki swojej przestrzenności litery blokowe Gdańsk są łatwiej dostrzegane i szybciej odczytywane niż treść na płaskich nośnikach. Efekt ten wzmaga się, gdy zastosujemy podświetlanie. Podczas gdy napisy na tablicach giną w półmroku, litery podświetlane Gdańsk są wyraziste i doskonale kontrastują z ciemnym otoczeniem.

Najczęściej spotykane litery 3D świetlne LED: lico z akrylu (PMMA) jest podświetlane od spodu modułami LED, dzięki czemu front litery intensywnie świeci w wybranym kolorze. Oświetlenie w postaci energooszczędnych modułów LED jest zamontowane na plecach litery wykonanych najczęściej poliwęglanu lub grubego PCV. Litery z płaskiej taśmy aluminiowej (z nakładanym licem): aluminiowa płaska taśma FLT umożliwia wyginanie liter o unikatowym i eleganckim wyglądzie. Taśma ta występuje w wielu kolorach i szerokościach. Płaską taśmę aluminiową FLT rekomendujemy do liter o wysokości od 5 do 150 cm. Płaska taśma aluminiowa FLT umożliwia wyginanie liter o eleganckim wyglądzie przy relatywnie niskiej cenie zakupu. Taśma FLT jest bardzo łatwa w obróbce, dzięki czemu możliwe jest wykonanie estetycznych liter nawet o niewielkich wymiarach rzędu kilkunastu cm.

Litery reklamowe Gdańsk. Litery podświetlane Gdańsk. Litery świetlne Gdańsk. Litery LED Gdańsk.

Litery podświetlane Gdańsk są najbardziej prestiżową odmianą liter 3D Gdańsk. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej energooszczędnej technologii LED gwarantują, że potencjalny Klient dostrzeże reklamę o każdej porze dnia, przy każdej pogodzie.

Litery świetlne podświetlane do przodu to najbardziej popularna odmiana wśród litery przestrzenne Gdańsk. Ich obudowa może być różna (aluminium, stal, akryl), natomiast lico zawsze wykonywane jest z materiału przepuszczającego światło, najczęściej z pleksi lub poliwęglanu. Moduły do litery LED Gdańsk dobieramy z szerokiego katalogu dostępnych źródeł, mając na uwadze jak najlepsze dostosowanie się do wymogów technicznych konkretnego zlecenia. Niezależnie od wybranego sposobu podświetlenia, stosujemy moduły wyłącznie od renomowanych producentów, z wieloletnim okresem żywotności, z certyfikatem pyło- i wodoodporności.

Litery 3D Gdańsk w wersji podświetlanej dają różne efekty w zależności od użytych tworzyw oraz sposobu podświetlenia. Stosując płytę akrylową day & night można uzyskać różne kolory: w dzień jest to czarny kolor płyty, a w nocy kolor podświetlenia (najczęściej biały).

Logo na budynku może zostać wykonane również w formie pojedynczych liter, wykonane ze kompozytu szczotkowanego w naturalnym kolorze aluminium (dibond). Montowane do elewacji na dystansach. Dzięki zamieszczeniu diód na plecach liter uzyskano efekt świecenia poświatą (tzw. efekt halo).

Na życzenie Klientów wykonujemy także szyldy w formie liter przestrzennych z Gdańska z licami lustrzanymi z plexi oraz plecami z przezroczystego poliwęglanu. Podświetlony do tyłu / z tzw. efektem halo. Z uwagi na potrzebę zachowania estetyki montażu, wyzwaniem jest ukrycie przewodów zasilających każdą literę. Są one prowadzone wewnątrz nóżek i połączone za skrzynkowym białym panelem, który równocześnie pełni rolę odbłyśnika.

B52 to producent reklamy z siedzibą w Gdańsku, producent litery 3D Gdańsk, litery przestrzenne Gdańsk. Oferta kompleksowa oferuje wykonanie liternictwa wraz z montażem. Odpowiednio wczesne ujęcie zamiaru wykonania oznakowania zewnętrznego pozwala na wyprowadzenie przewodów elektrycznych oraz osadzenie w elewacji elementów montażowych. Dzięki temu montaż liter jest najbardziej estetyczny, co jest niebagatelne w przypadku ekspozycji z niewielkiej odległości.

Współczesny rynek reklamy świetlnej jest dość mocno zróżnicowany pod względem cen oraz jakości wykonania. Skuteczna reklama wizualna wymaga odpowiedniego nakładu pracy. Celem nadrzędnym jest dla nas efekt końcowy. Inwestycja w reklamę świetlną to nie jest kampania krótkoterminowa i wierzymy, że na końcu liczy się wyłącznie jakość i efekt, jaki przynosi reklama.

B52 to lider wśród producentów reklamy świetlnej. Naszymi atutami jest szeroki park maszynowy zapewniający brak konieczności posiłkowania się podwykonawstwem, ponad 20-letnie doświadczenie na rynku trójmiejskiej reklamy oraz zgrany zespół profesjonalistów. Na zlecenie naszych Klientów jesteśmy w stanie zrealizować niemal każdy, nawet najbardziej skomplikowany projekt reklamy świetlnej. Litery przestrzenne Gdańsk. Litery podświetlane Gdańsk. Litery świetlne Gdańsk. Litery LED Gdańsk. Litery podświetlane Trójmiasto. Litery świetlne Trójmiasto. Litery LED Trójmiasto.

Zobacz też: kasetony reklamowe

 

pinterest_48x56

Szukasz więcej inspiracji dla: szyldy / litery / kasetony? Zajrzyj na nasz profil na Pinterest!