litery 3D

Litery przestrzenne stanowią efektowną oraz efektywną formę komunikacji biznesowej. Znakują przestrzeń, a także dodają inwestycji prestiżu oraz oryginalności. Litery 3D znakomicie sprawdzają się zarówno w obszarze sprzedaży, jak również na elewacji czy na dachu budynku.

Odpowiednio zaprojektowane litery przestrzenne w Gdańsku, tj. zgodne z wizerunkiem marki oraz stylem otoczenia, są dla odbiorcy wiarygodne, natomiast inwestycji dodają prestiżu oraz oryginalności. B52 z Gdańska to producent szyldów w postaci znaków bez tła, producent reklamy w formie liter 3D.

Litery 3D Gdańsk. Litery przestrzenne Gdańsk. Litery 3D Trójmiasto.

Litery 3D Gdańsk to popularny sposób sygnalizowania lokalizacji firmy – jej logotyp złożony z liter przestrzennych nie pozostawia odbiorcy wątpliwości co do umiejscowienia przedsiębiorstwa czy instytucji. Dzięki temu, że znaki są osadzone bezpośrednio w elewacji bez potrzeby dodatkowych tablic, zajmują mniej miejsca. Łatwiej też niż w przypadku tablic czy kasetonów o ciekawą wizualnie kompozycję z innymi elementami budynku. Dzięki swojej przestrzenności litery blokowe Gdańsk są łatwiej dostrzegane i szybciej odczytywane niż treść na płaskich nośnikach. Efekt ten wzmaga się, gdy zastosujemy podświetlanie. Podczas gdy napisy na tablicach giną w półmroku, litery podświetlane są wyraziste i doskonale kontrastują z ciemnym otoczeniem.

Litery reklamowe Gdańsk

Podświetlane litery przestrzenne Gdańsk są najbardziej prestiżową odmianą liter 3D. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej energooszczędnej technologii LED gwarantują, że potencjalny Klient dostrzeże reklamę o każdej porze dnia oraz przy każdej pogodzie.

Litery 3D podświetlane do przodu to najbardziej popularna odmiana wśród liter przestrzennych. Ich obudowa może zostać wykonana z metalu lub tworzywa sztucznego, fronty natomiast zawsze z materiału przepuszczającego światło, z reguły z pleksi lub poliwęglanu. Moduły LED do liter dobieramy mając na uwadze jak najlepsze dostosowanie się do charakterystyki konkretnego zlecenia. Niezależnie od sposobu podświetlenia, wykorzystujemy moduły wyłącznie od renomowanych producentów, z wieloletnim okresem żywotności oraz certyfikatem pyło- i wodoodporności.

Najczęściej spotykane litery świetlne LED: lico z akrylu (PMMA) jest podświetlane od spodu modułami LED, dzięki czemu front litery intensywnie świeci w wybranym kolorze. Oświetlenie w postaci energooszczędnych modułów LED jest zamontowane na plecach litery wykonanych najczęściej poliwęglanu lub grubego PCV. Litery z płaskiej taśmy aluminiowej (z nakładanym licem): aluminiowa płaska taśma FLT umożliwia wyginanie liter o unikatowym i eleganckim wyglądzie. Taśma ta występuje w wielu kolorach i szerokościach. Płaską taśmę aluminiową FLT rekomendujemy do liter o wysokości od 5 do 150 cm. Płaska taśma aluminiowa FLT umożliwia wyginanie liter o eleganckim wyglądzie przy relatywnie niskiej cenie zakupu. Taśma FLT jest bardzo łatwa w obróbce, dzięki czemu możliwe jest wykonanie estetycznych liter nawet o niewielkich wymiarach rzędu kilkunastu cm.

Litery 3D w wersji podświetlanej dają różne efekty w zależności od użytych tworzyw oraz sposobu podświetlenia. Stosując płytę akrylową day & night można uzyskać różne kolory: w dzień jest to czarny kolor płyty, a w nocy kolor podświetlenia (najczęściej biały).

Logo na budynku może zostać wykonane również w formie pojedynczych liter z kompozytu aluminium (dibond). Montowane do elewacji na dystansach, dzięki zamieszczeniu diód na plecach liter dają efekt świecenia poświatą (tzw. efekt halo).

Na życzenie Klientów wykonujemy także szyldy w formie liter przestrzennych z Gdańska z licami lustrzanymi z plexi oraz plecami z przezroczystego poliwęglanu. Podświetlony do tyłu / z tzw. efektem halo. Z uwagi na potrzebę zachowania estetyki montażu, wyzwaniem jest ukrycie przewodów zasilających każdą literę. Są one prowadzone wewnątrz nóżek i połączone za skrzynkowym białym panelem, który równocześnie pełni rolę odbłyśnika.

litery 3D Gdańsk litery przestrzenne Gdańsk / single letters Poland channel letters Poland / Einzelbuchstaben Polen Profilbuchstaben Polen

B52 to producent reklamy z siedzibą w Gdańsku, producent liter blokowych, producent liter przestrzennych. Oferta kompleksowa oferuje wykonanie liternictwa wraz z montażem. Odpowiednio wczesne ujęcie zamiaru wykonania oznakowania zewnętrznego pozwala na wyprowadzenie przewodów elektrycznych oraz osadzenie w elewacji elementów montażowych. Dzięki temu montaż liter jest najbardziej estetyczny, co jest niebagatelne w przypadku ekspozycji z niewielkiej odległości.

Współczesny rynek reklamy świetlnej jest dość mocno zróżnicowany pod względem cen oraz jakości wykonania. Skuteczna reklama wizualna wymaga odpowiedniego nakładu pracy. Celem nadrzędnym jest efekt końcowy. Inwestycja w reklamę w formie liter 3D to nie jest kampania krótkoterminowa i wierzymy, że na końcu liczy się wyłącznie jakość i efekt, jaki przynosi reklama.

B52 to lider wśród producentów reklamy świetlnej. Naszymi atutami jest szeroki park maszynowy zapewniający brak konieczności posiłkowania się podwykonawstwem, ponad 20-letnie doświadczenie na rynku trójmiejskiej reklamy oraz zgrany zespół profesjonalistów. Doskonale zdajemy sobie sprawę z kluczowej roli, jaką odgrywa oznakowanie oraz reklama w skutecznej strategii wizerunkowej. Dlatego też nie szczędzimy trudu, aby litery 3D były wykonane z najwyższą starannością oraz precyzją. Na zlecenie naszych Klientów jesteśmy w stanie zrealizować niemal każdy, nawet najbardziej skomplikowany projekt reklamy świetlnej.

 

Zobacz też:
kasetony reklamowe