litery 3D

Litery przestrzenne stanowią efektowną oraz efektywną formę komunikacji biznesowej. Znakują przestrzeń, a także dodają inwestycji prestiżu oraz oryginalności. Litery 3D znakomicie sprawdzą się zarówno w obszarze sprzedaży, jak również na elewacji czy na dachu budynku.

Odpowiednio zaprojektowane litery przestrzenne w Gdańsku, tj. zgodne z wizerunkiem marki oraz stylem otoczenia, są dla odbiorcy wiarygodne, natomiast inwestycji dodają prestiżu oraz oryginalności. B52 z Gdańska to producent szyldów w postaci znaków bez tła, producent reklamy w formie liter 3D.

Litery 3D Gdańsk. Litery przestrzenne Gdańsk. Litery 3D Trójmiasto. Litery przestrzenne Trójmiasto.

Litery 3D Gdańsk to popularny sposób sygnalizowania lokalizacji firmy – jej logotyp złożony z liter przestrzennych nie pozostawia odbiorcy wątpliwości co do umiejscowienia przedsiębiorstwa czy instytucji. Dzięki temu, że znaki są osadzone bezpośrednio w elewacji bez potrzeby dodatkowych tablic, zajmują mniej miejsca. Łatwiej też niż w przypadku tablic czy kasetonów o ciekawą wizualnie kompozycję z innymi elementami budynku. Dzięki swojej przestrzenności litery blokowe Gdańsk są łatwiej dostrzegane i szybciej odczytywane niż treść na płaskich nośnikach. Efekt ten wzmaga się, gdy zastosujemy podświetlanie. Podczas gdy napisy na tablicach giną w półmroku, litery podświetlane są wyraziste i doskonale kontrastują z ciemnym otoczeniem.

Podświetlane litery przestrzenne Gdańsk są najbardziej prestiżową odmianą litery 3D Gdańsk. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej energooszczędnej technologii LED gwarantują, że potencjalny Klient będzie mógł dostrzec reklamę o każdej porze dnia oraz przy każdej pogodzie.

Litery 3D Gdańsk podświetlane do przodu to najbardziej popularna odmiana wśród liter przestrzennych. Ich obudowa może zostać wykonana z metalu lub tworzywa sztucznego, fronty natomiast zawsze z materiału przepuszczającego światło, z reguły z pleksi lub poliwęglanu. Moduły LED do liter dobieramy mając na uwadze jak najlepsze dostosowanie się do charakterystyki konkretnego zlecenia. Niezależnie od sposobu podświetlenia, wykorzystujemy moduły wyłącznie od renomowanych producentów, z wieloletnim okresem żywotności oraz certyfikatem pyło- i wodoodporności.

Najczęściej spotykane litery świetlne LED: lico z akrylu (PMMA) jest podświetlane od spodu modułami LED, dzięki czemu front litery intensywnie świeci w wybranym kolorze. Oświetlenie w postaci energooszczędnych modułów LED jest zamontowane na plecach litery wykonanych najczęściej poliwęglanu lub grubego PCV. Litery 3D Gdańsk z płaskiej taśmy aluminiowej (z nakładanym licem): aluminiowa taśma FLT umożliwia wyginanie liter o unikatowym i eleganckim wyglądzie. Występuje w wielu kolorach i szerokościach. Płaską taśmę aluminiową FLT rekomendujemy do liter o wysokości od 5 do 150 cm. Taśma aluminiowa umożliwia wyginanie liter przy relatywnie niskiej cenie. Taśma łatwo poddaje się obróbce, dzięki czemu możliwe jest wykonanie estetycznych liter nawet w niewielkich rozmiarach.

Litery 3D Gdańsk w wersji podświetlanej dają różne efekty w zależności od użytych tworzyw oraz sposobu podświetlenia. Stosując płytę akrylową day & night można uzyskać różne kolory: w dzień jest to czarny kolor płyty, a w nocy kolor podświetlenia (najczęściej biały).

Logo na budynku może zostać wykonane również w formie pojedynczych liter z kompozytu aluminium (dibond). Montowane do elewacji na dystansach, dzięki zamieszczeniu diód na plecach liter dają efekt świecenia poświatą (tzw. efekt halo).

Na życzenie Klientów wykonujemy także szyldy w formie liter przestrzennych z Gdańska z licami lustrzanymi z plexi oraz plecami z przezroczystego poliwęglanu. Podświetlony do tyłu / z tzw. efektem halo. Z uwagi na potrzebę zachowania estetyki montażu, wyzwaniem jest ukrycie przewodów zasilających każdą literę. Są one prowadzone wewnątrz nóżek i połączone za skrzynkowym białym panelem, który równocześnie pełni rolę odbłyśnika.

litery 3D Gdańsk litery przestrzenne Gdańsk / single letters Poland channel letters Poland / Einzelbuchstaben Polen Profilbuchstaben Polen

Litery 3D Gdańsk. Litery reklamowe Gdańsk.

B52 to producent reklamy z siedzibą w Gdańsku, producent liter blokowych, producent liter przestrzennych. Oferta kompleksowa oferuje wykonanie liternictwa wraz z montażem. Odpowiednio wczesne ujęcie zamiaru wykonania oznakowania zewnętrznego pozwala na wyprowadzenie przewodów elektrycznych oraz osadzenie w elewacji elementów montażowych. Dzięki temu montaż liter jest najbardziej estetyczny, co jest niebagatelne w przypadku ekspozycji z niewielkiej odległości.

Współczesny rynek reklamy świetlnej jest dość mocno zróżnicowany pod względem cen oraz jakości wykonania. Skuteczna reklama wizualna wymaga staranności, a zatem i odpowiedniego nakładu pracy. Dbamy o każdy detal, wykorzystując najlepsze materiały. Zapewniamy trwałość liter 3D nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Efekt końcowy jest dla nas celem nadrzędnym. Inwestycja w reklamę w formie litery 3D Gdańsk to nie jest krótka marketingowa akcja i wierzymy, że ostatecznie liczy się wyłącznie jakość oraz efekt, jaki przynosi reklama.

B52 to lider wśród producentów reklamy świetlnej. Naszymi atutami jest szeroki park maszynowy zapewniający brak konieczności posiłkowania się podwykonawstwem, ponad 20-letnie doświadczenie na rynku trójmiejskiej reklamy oraz zgrany zespół profesjonalistów. Doskonale zdajemy sobie sprawę z kluczowej roli, jaką odgrywa oznakowanie oraz reklama w skutecznej strategii wizerunkowej. Dlatego też nie szczędzimy trudu, aby litery 3D były wykonane z najwyższą starannością oraz precyzją. Na zlecenie naszych Klientów jesteśmy w stanie zrealizować niemal każdy, nawet najbardziej skomplikowany projekt reklamy świetlnej.

Litery 3D Gdańsk. Litery przestrzenne Gdańsk. Litery 3D Trójmiasto. Litery przestrzenne Trójmiasto.

 

Zobacz też:
kasetony reklamowe