o nas

Tworzenie reklamy jest naszą pasją. To nie jest pusty frazes. Po ponad dwudziestu latach działalności wciąż czerpiemy z niej radość.

W czym możemy pomóc?

Witamy w B52. Jesteśmy drukarnią, agencja reklamowa Gdańsk i pracownią reklamy o ugruntowanej pozycji na rynku. Skupiamy się na wszelkich formach komunikacji wizualnej i reklamy.

Tożsamość

Z branżą poligrafii wielkoformatowej jesteśmy kojarzeni już od wielu lat. Rzeczywiście, przygodę z drukiem wielkoformatowym rozpoczęliśmy ponad 25 lat temu, kiedy to Agencja Promocji i Reklamy B52 uruchomiła pracownię druku oddając do dyspozycji Klientów, jedną z pierwszych w Polsce i pierwszą w Trójmieście, nowoczesną maszynę drukującą NUR o szerokości zadruku 5 m.

Pod obecnym szyldem B52 istnieje od roku 2001.

historia logo

Technologia druku cyfrowego rozwija się w szybkim tempie. Idąc za potrzebami Klientów nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań. Ten proces trwa. Dzięki temu, jako najbardziej doświadczeni na trójmiejskim rynku poligrafii wielkoformatowej, potrafiliśmy do marketingowej otoczki wokół tematu nabrać pewnego dystansu i skupić się na najważniejszym, tj. na zaspokajaniu potrzeb naszych Klientów. Mamy satysfakcję będąc świadkami rozwoju naszych Klientów. Jest to satysfakcja podwójna, ponieważ, dzięki sukcesom naszych Klientów, możemy rozwijać się także i my.

Agencja reklamowa Gdańsk. Drukarnia i produkcja reklam Gdańsk.

Rozpoczynaliśmy jako agencja reklamowa, drukarnia wielkoformatowa i broker reklamy zewnętrznej. Byliśmy wtedy operatorem wielu wielkoformatowych powierzchni reklamowych, nie tylko w Trójmieście. Nasza pracownia druku wielkoformatowego skupiała się wtedy głównie na zaspokajaniu potrzeb Klientów w zakresie reklamy zewnętrznej. W kolejnym kroku rozwinęliśmy pracownię o prostą maszynę do druku ekosolwentowego. Wraz z postępem technologicznym, agencja reklamowa Gdańsk rozwijała swoje zasoby. Kolejne maszyny umożliwiały druk w coraz większej szerokości i większej prędkości. Widząc zmianę trendu w rozwoju reklamy zewnętrznej podjęliśmy decyzję o mocnym wejściu w segment poligrafii do wnętrz, w tym druk UV. Rozwinęliśmy także pracownię reklamy promując przy tym dział produkcji tablic, szyldów, liter przestrzennych i oznaczeń wszelkiego zastosowania. Aby nadążyć za wzrastającym wolumenem zamówień, zwiększaliśmy liczebność zespołu ludzkiego. W konsekwencji, obecnie wychodzimy do Klientów ze znacznie szerszą, kompleksową ofertą jako agencja reklamowa Gdańsk, drukarnia oraz producent reklam Gdańsk. Konsekwentnie wzmacniamy pozycję firmy poprzez nieustanne inwestycje w technologie, park maszyn oraz rozwój zespołu ludzkiego. Podążamy za trendami i proponujemy własne rozwiązania komunikacji wizualnej. Wychodzimy z pomysłem, wdrażamy i z sukcesem go realizujemy.

To, co nas wyróżnia na tle innych, to wiele technologii skupionych pod jednym dachem. Nasza agencja reklamy jest w stanie doradzić takie rozwiązanie, które dla Klienta będzie po prostu najlepsze, nie zaś takie, które bylibyśmy w stanie wykonać dysponując tylko jednym rodzajem maszyn.

Jako agencja reklamowa Gdańsk wciąż skupiamy się na pracy kreatywnej. Projektujemy logotypy w oparciu o wytyczne Klienta oraz przy zachowaniu dzisiejszych standardów w komunikacji wizualnej: styl dostosowany do branży, grupy docelowej, właściwa kolorystyka i typografia. Projektujemy grafikę do druku. Jesteśmy drukarnią realizującą zlecenia druku od 1 szt. Jesteśmy pracownią reklamy. Realizujemy zlecenia budowy szyldów reklamowych, tablic, pylonów i znacznie więcej. Od projektu, poprzez realizację, na montażu skończywszy. Posiadamy własne zaplecze maszyn. W produkcji stosujemy wyłącznie markowe komponenty.

Chciałbyś dobrej i skutecznej reklamy? Szukasz agencja reklamowa Gdańsk, która pomoże wykorzystać Twój potencjał? Dobrze trafiłeś!

Na nasze doświadczenie wskazuje ponad dwudziestoletnia działalność w branży. Dzięki pracy z wieloma Klientami z różnych branż oraz realizacji bardzo różnorodnych projektów z dziedziny druku i reklamy byliśmy w stanie zdobyć cenną wiedzę fachową. Dzięki rosnącej pozycji na rynku oraz uznaniu wśród coraz większej grupy odbiorców, B52 zdobywała coraz większy autorytet. Wreszcie, o wiarygodności firmy świadczy zaufanie, jakim darzą nas Klienci. Potwierdzają to bardzo dobre opinie, jakie wystawiają nam nasi Klienci.

Podsumowując, nasze atuty to prawdopodobnie najszerszy technologicznie park maszyn w Trójmieście, ale także niezbędna wiedza oraz zasoby ludzkie. Te trzy filary pomagają nam przekładać naszą pracę na satysfakcję Klienta. W oparciu o zdobyte na rynku doświadczenie potrafimy zaoferować naszym Klientom usługę, która wyróżni się formą oraz jakością wykonania, ale także krótkimi terminami realizacji. Chętnie stawiamy przy tym czoła zadaniom trudnym i nieszablonowym.

Agencja reklamy GdańskAgencja reklamowa GdańskUsługi reklamowe GdańskProdukcja reklam GdańskProducent reklam Gdańsk Agencja reklamy TrójmiastoAgencja reklamowa TrójmiastoUsługi reklamowe TrójmiastoProdukcja reklam TrójmiastoProducent reklam Trójmiasto.