W związku z wejściem w życie uchwały krajobrazowej dla miasta Gdańska informujemy, że istnieje konieczność dostosowania do jej zapisów szyldów oraz innych tablic i urządzeń reklamowych. Posiadamy rozbudowany park maszyn oraz konieczne know-how. Nieustannie wprowadzamy techniczne innowacje, aby oferowane przez nas rozwiązania były nowoczesne, estetyczne, nieszablonowe, wyróżniające się, a przy tym energooszczędne i bezpieczne w użytkowaniu.

o nas

Tworzenie reklamy jest naszą pasją. To nie jest pusty frazes. Po dwudziestu latach dzialalności wciąż czerpiemy z niej radość.

W czym możemy pomóc?

Witamy w B52. Jesteśmy agencją i pracownią reklamy o ugruntowanej pozycji na rynku. Skupiamy się na wszelkich formach komunikacji wizualnej i reklamy. Rozpoczynaliśmy jako drukarnia wielkoformatowa i broker reklamy zewnętrznej. Dzisiaj wychodzimy do Klientów ze znacznie szerszą, kompleksową ofertą. Na przestrzeni ostatnich lat konsekwentnie wzmacniamy pozycję firmy poprzez nieustanne inwestycje w park maszyn oraz rozwój zespołu ludzkiego.