o nas

Tworzenie reklamy jest naszą pasją. To nie jest pusty frazes. Po ponad dwudziestu latach działalności wciąż czerpiemy z niej radość.

 

W czym możemy pomóc?

 

Witamy w B52. Jesteśmy agencja reklamowa Gdańsk i pracownią reklamy o ugruntowanej pozycji na rynku. Skupiamy się na wszelkich formach komunikacji wizualnej i reklamy.

 

Tożsamość

 

Z branżą poligrafii wielkoformatowej jesteśmy kojarzeni już od wielu lat. Rzeczywiście, przygodę z drukiem wielkoformatowym rozpoczęliśmy ponad 20 lat temu, kiedy to Agencja Promocji i Reklamy B52 uruchomiła pracownię druku oddając do dyspozycji Klientów, jedną z pierwszych w Polsce i pierwszą w Trójmieście, nowoczesną maszynę drukującą NUR o szerokości zadruku 5 m.

Pod obecnym szyldem B52 istnieje od roku 2001.

 

historia-logo

 

Technologia druku cyfrowego rozwija się w szybkim tempie. Idąc za potrzebami Klientów nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań. Ten proces trwa. Dzięki temu, jako najbardziej doświadczeni na trójmiejskim rynku poligrafii wielkoformatowej, potrafiliśmy do marketingowej otoczki wokół tematu nabrać pewnego dystansu i skupić się na najważniejszym, tj. na zaspokajaniu potrzeb naszych Klientów.

Agencja reklamowa Gdańsk. Drukarnia i produkcja reklam Gdańsk.

Rozpoczynaliśmy jako agencja reklamowa, drukarnia wielkoformatowa i broker reklamy zewnętrznej. Obecnie wychodzimy do Klientów ze znacznie szerszą, kompleksową ofertą jako agencja reklamowa Gdańsk, drukarnia oraz producent reklam Gdańsk. Konsekwentnie wzmacniamy pozycję firmy poprzez nieustanne inwestycje w technologie, park maszyn oraz rozwój zespołu ludzkiego. Podążamy za trendami i proponujemy własne rozwiązania komunikacji wizualnej. Wychodzimy z pomysłem, wdrażamy i z sukcesem go realizujemy.

Podsumowując, nasze atuty to prawdopodobnie najszerszy technologicznie park maszyn w Trójmieście, ale także niezbędna wiedza oraz zasoby ludzkie. Te trzy filary pomagają nam przekładać naszą pracę na satysfakcję Klienta. W oparciu o zdobyte na rynku doświadczenie potrafimy zaoferować naszym Klientom usługę, która wyróżni się formą oraz jakością wykonania, ale także krótkimi terminami realizacji. Chętnie stawiamy przy tym czoła zadaniom trudnym i nieszablonowym.

Agencja reklamy Gdańsk. Agencja reklamowa Gdańsk. Usługi reklamowe Gdańsk. Produkcja reklam Gdańsk. Producent reklam Gdańsk Agencja reklamy Trójmiasto. Agencja reklamowa Trójmiasto. Usługi reklamowe Trójmiasto. Produkcja reklam Trójmiasto. Producent reklam Trójmiasto.