bandy reklamowe

Bandy reklamowe wykonane z najwyższej jakości banerowego materiału powlekanego wraz z zadrukiem UV w wysokiej rozdzielczości. Wydruki napięte na drewniane ramy z podpórkami. Produkt reklamowy wykonany i zainstalowany z dbałością o szczegóły dla Klienta z Brazylii.

Bandy reklamowe Gdańsk. Bandy reklamowe Trójmiasto. Trójkąty reklamowe Gdańsk. Trójkąty reklamowe Trójmiasto.

Bandy reklamowe są umieszczone wokół boisk sportowych. Są to zazwyczaj długie panele z tworzywa sztucznego lub metalu, na których umieszczane są reklamy firm, organizacji lub sponsorów wydarzeń sportowych. Bandy reklamowe mają na celu zwiększenie widoczności reklamodawców i promowanie ich marek wśród widzów, którzy oglądają zawody sportowe. Ponieważ boiska sportowe są często odwiedzane przez tysiące ludzi, reklamy umieszczone na bandach reklamowych mogą być bardzo skutecznym narzędziem marketingowym dla reklamodawców szukających tam grupy docelowej.

Tradycyjne bandy reklamowe stanowiące drukowane banery rozpięte na drewnianej ramie są stosunkowo łatwe do stworzenia z B52, drukarnią cyfrową i pracownią reklamy. Doskonale widoczne, zawsze w tle akcji. Bandy reklamowe z banera to rozwiązanie mobilne: łatwe w montażu i w transporcie. W przeciwieństwie do reklamy na ekranach LED, która jest znacznie bardziej złożoną metodą i wymaga specjalistycznego sprzętu, wiedzy i znacznie większego budżetu, bandy reklamowe wykonane z zadrukowanego materiału winylowego są efektowne wizualnie, a z drugiej strony łatwe w produkcji i opłacalne kosztowo.

bandy reklamowe Gdańsk Trójmiasto trójkąty reklamowe Gdańsk Trójmiasto / perimeter advertising pitch side advertising Poland / Bandenwerbung Polen Werbebanden Polen
bandy reklamowe Gdańsk Trójmiasto trójkąty reklamowe Gdańsk Trójmiasto / perimeter advertising pitch side advertising Poland / Bandenwerbung Polen Werbebanden Polen