banery na ogrodzenia budowlane

Banery na ogrodzenia budowlane: druk wielkoformatowy z montażem. Wydruki nie tylko osłaniają plac budowy. Dzięki przedstawionym grafikom banery na ogrodzeniach budowlanych budują więź z otoczeniem, a także podnoszą estetykę miejsca, czasowo zaburzoną przez prowadzone prace budowlane.

Banery na ogrodzeniach budowlanych mogą, ale niekoniecznie muszą mieć treści stricte reklamowe. Mogą one zawierać informacje dotyczące samej budowy, np. nazwę inwestora, inwestycji, wykonawcę, termin realizacji, wizualizacje, plany oraz inne istotne informacje związane z budową. Tego rodzaju banery mogą być bardzo pomocne dla osób zainteresowanych daną inwestycją oraz dla mieszkańców okolicy, którzy chcą być na bieżąco z postępami prac budowlanych.

Uchwała krajobrazowa w Gdańsku nie dopuszcza umieszczania reklam na ogrodzeniach. Widząc nieustanną potrzebę komunikowania się z otoczeniem, a także, dbając o estetykę miejsca budowy, deweloperzy stosują treści zgodne z obowiązującymi przepisami. Dzięki temu w przestrzeni miejskiej zamiast reklam pojawiają się np. treści informujące o danym miejscu, o jego historii, czy też różne przekazy społeczne.

Banery na płot. Reklama na płocie. Reklama na ogrodzeniach budowlanych.

Banery przeznaczone na ogrodzenia budowlane drukujemy w kolorystyce CMYK w technologii solwentowej lub UV, w dowolnych rozmiarach. Stosujemy podkłady winylowe wyłącznie wysokiej jakości. Wysoka odporność na działanie warunków atmosferycznych. W zależności od rodzaju ogrodzenia proponujemy banery z materiału typu frontlit / frontlight lub z siatki mesh. Wykończenie krawędzi: zgrzew lub / i oczka.

banery na ogrodzenia budowlane banery na płot / banners for construction fences fence banners / Banner für Bauzäune Zaunbanner
banery na ogrodzenia budowlane banery na płot / banners for construction fences fence banners / Banner für Bauzäune Zaunbanner