reklamy w butiku

Reklamy w butiku: druk na folii samoprzylepnej, oklejenie fototapety w witrynie. Wydruk na materiale tekstylnym, montaż w nośniku lightbox.

Fototapety Gdańsk. Druk na tekstyliach Gdańsk. Druk na tkaninach Gdańsk.

Aranżacje witryn i wnętrz: potrzebujesz sprawnie i niedrogo wymienić scenografię w swoim sklepie, zbudować nowy szyld albo zmodernizować stare standy czy prezentery? Nasza oferta jest dla Ciebie.

B52 tworzy zespół projektantów, specjalistów w druku, a także techników wyspecjalizowanych w zakresie obróbki i montażu elementów w różnych przestrzeniach sprzedaży. Oferujemy projektowanie i aranżację witryn sklepowych, produkcję materiałów POS i wszelkich elementów wspierających sprzedaż, m.in. displaye reklamowe, ekspozytory oraz hangery. Wykonujemy szyldy w formie kasetonów, liter świetlnych lub znaków wycinanych z tła. Wykonujemy wydruki reklamowe na powszechnie stosowanych materiałach sztywnych i rolowych. Wśród nich wymienić należy: płyty PCV, płyty plexi / PMMA / akrylowe, banery frontlit / frontlight, winyle blackout / blockout, winyle backlit / backlight do podświetleń folie samoprzylepne pełne i perforowane, fototapety (papierowe, winylowe z podkładem flizelinowym) czy tekstylia (płótna, materiały do podświetleń).