zewnętrzne oznaczenia budynku

Zewnętrzne oznaczenia budynku mieszkalnego: litery blokowe z akrylu oklejonego folią w odcieniach czerwieni i pomarańczy. Efekt day & night (napis czarny w dzień, ale świecący w nocy). Boki z taśmy profilowanej. Podkonstrukcja ze stali nierdzewnej. Montaż wysokościowy.

Oznakowanie budynku. Logo na budynku.

Sygnowanie budynków marką dewelopera to popularna praktyka w branży nieruchomości. Polega ona na umieszczeniu logo, nazwy lub symbolu dewelopera na elewacji budynku. Ma to na celu zwiększenie rozpoznawalności marki i budowanie wizerunku firmy jako renomowanego i godnego zaufania dewelopera. Sygnowanie budynków marką dewelopera może przyczynić się do budowania pozytywnego wizerunku firmy oraz zwiększenia jej wiarygodności w oczach klientów.

Oznakowanie budynków Gdańsk to ważny element Systemu Identyfikacji Wizualnej (SIW), który przyczynia się do poprawy orientacji w terenie oraz kształtowania pozytywnego wizerunku inwestycji. Dlatego też, dobrze zaprojektowane i wykonane oznakowanie zewnętrzne budynku ma duże znaczenie dla jego estetyki i funkcjonalności. B52 jest liderem na rynku oznakowania budynków w Gdańsku i gwarantuje najwyższą jakość wykonania każdego elementu oznakowania. Nasze specjaliści zawsze doradzą optymalne materiały, które najlepiej sprawdzą się w konkretnej przestrzeni, a także zaproponują najlepsze rozwiązania dla danego projektu.

Dzięki naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu, oznakowanie budynków Gdańsk, które wykonujemy, spełnia najwyższe standardy estetyczne i funkcjonalne. Zaufanie naszych Klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego zawsze stawiamy na profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego projektu.

 

Zobacz też:
litery day & night