banery na ogrodzenia budowlane

Banery na ogrodzenia budowlane: druk wielkoformatowy z montażem. Wydruki nie tylko osłaniają plac budowy. Dzięki przedstawionym grafikom banery na ogrodzeniach budowlanych budują więź z otoczeniem, a także podnoszą estetykę miejsca, czasowo zaburzoną przez prowadzone prace budowlane.

 

Uchwała krajobrazowa w Gdańsku nie dopuszcza umieszczania reklam na ogrodzeniach. Widząc nieustanną potrzebę komunikowania się z otoczeniem, a także, dbając o estetykę miejsca budowy, deweloperzy stosują treści zgodne z obowiązującymi przepisami. Dzięki temu w przestrzeni miejskiej zamiast reklam pojawiają się np. treści informujące o danym miejscu, o jego historii, czy też różne przekazy społeczne.

Banery na płot.

Banery przeznaczone na ogrodzenia budowlane drukujemy w kolorystyce CMYK w technologii solwentowej lub UV, w dowolnych rozmiarach. Stosujemy podkłady winylowe wyłącznie wysokiej jakości. Wysoka odporność na działanie warunków atmosferycznych. W zależności od rodzaju ogrodzenia proponujemy banery z materiału typu frontlit / frontlight lub z siatki mesh. Wykończenie krawędzi: zgrzew lub / i oczka.

 

Zobacz też: reklama na ogrodzeniach budowlanych