drukarnia Gdańsk
Żyjemy w dynamicznym otoczeniu, w kulturze bardzo skoncentrowanej na przekazie wizualnym. W szybko zmieniającej się rzeczywistości to właśnie wydruki wielkoformatowe są podstawowym narzędziem skutecznej wizualnej komunikacji. Dobrze zaprojektowane, estetycznie wydrukowane oraz zamontowane we właściwy sposób banery, siatki, plakaty, naklejki z folii, wydruki na materiałach tekstylnych nie tylko nie oszpecają przestrzeni, lecz przeciwnie, są jej dobrym uzupełnieniem i mogą się z sąsiednią tkanką trwale zharmonizować. A przy tym zapadają w pamięć.

Jak przypomina stara chińska sentencja, jeden obraz wart więcej niż tysiąc słów. I nawet, jeśli ta sentencja pochodzi w rzeczywistości z publikacji reklamowej T. Flanders z roku 1911 (“Use a picture. It’s worth a thousand words.”), nic nie umniejsza jej znaczenia.

Jesteśmy drukarnia Gdańsk. Drukarnia B52 z siedzibą w Gdańsku to największe doświadczenie na gdańskim i trójmiejskim rynku druku wielkoformatowego. Drukarnia Gdańsk, drukarnia Trójmiasto dysponuje maszynami o różnorodnej charakterystyce, w technologii solwentowej, ekosolwentowej i UV. Drukujemy cyfrowo do 1440 dpi, oferując nieograniczone powierzchnie zadruku. Posiadamy maszynę do druku wielkoformatowego CMYK o dużej wydajności (bardzo krótkie terminy realizacji zleceń); maszynę 10-kolorową do jakości zadruku dla najbardziej wymagających Klientów oraz maszynę hybrydową UV do zadruku na materiałach rolowych oraz podłożach sztywnych.

Druk Gdańsk. Drukarnia Gdańsk. Druk Trójmiasto. Drukarnia Trójmiasto.

Druk na materiałach rolowych stanowi doskonałe uzupełnienie wnętrza witryn sklepowych oraz przestrzeni handlowych. Taki druk Gdańsk to również niezbędny element komunikacji marki. Wykonujemy m.in. ulotki, plakaty, hangery. Ten rodzaj materiału idealnie sprawdza się także w kampaniach reklamowych na zewnątrz. Drukujemy na szerokim spektrum materiałów. Posiadamy nowoczesny park maszynowy, co zapewnia nam niezależność od podwykonawców i pozwala oferować wszechstronne usługi na najwyższym europejskim poziomie.

W drukarni B52 w Gdańsku drukujemy banery (laminowane wzmacniane, powlekane, backlight, blackout / blockout), siatki, plakaty (billboardy, citylighty, fototapety i inne), zadrukowane folie samoprzylepne (białe, przezroczyste, perforowane / one way vision, łatwo usuwalne easy dot, monomeryczne, polimerowe, wylewane, naklejki cięte po obrysie itp.), folie magnetyczne, standy, potykacze, nośniki typu roll-up, flagi itd. W drukarni drukujemy obrazy w niczym nieograniczonych formatach. Grafiki składające się z kilku brytów są łączone w mega powierzchnie. Szeroki wybór materiałów i odpowiedniej technologii, sprawia, że druk Gdańsk jest niezwykle wyrazisty, odporny na czynniki zewnętrzne oraz zachowuje swoje właściwości przez naprawdę długi czas.

Jeżeli chcesz tworzyć, a następnie drukować w drukarnia Gdańsk obrazy najwyższej jakości, zawsze chcesz mieć pewność, że reprodukcje będą zgodne z Twoimi najwyższymi oczekiwaniami. Myślisz: druk w najwyższej, prawdziwej rozdzielczości 1440 dpi? ultragładkie przejścia tonalne, dzięki którym rozdzielczość wydaje się jeszcze wyższa? a może nawet kolory specjalne? druk bezzapachowy i ekologiczny? Wszystkie te opcje oferuje B52, drukarnia Gdańsk. Sprawdź i przekonaj się, że najwyższa jakość może być dostępna za rozsądną cenę. Poznaj druk w Gdańsku z drukarnia Gdańsk z naszej maszyny 10-kolorowej.

Rozszerzona przestrzeń kolorystyczna w druku 10-kolorowym: Druk opiera się na rozszerzeniu zestawu atramentów C+M+Y+K o jasne odcienie lc+lm+gy/lk i kolor pomarańczowy (Or), w połączeniu z atramentami białym (Wh) i metalicznym (Ms). Rozwiązanie takie nie tylko znacznie poszerza możliwą do reprodukcji przestrzeń kolorystyczną (gamut), ale także daje możliwość wierniejszego odtwarzania kolorów spot (w tym PANTONE), z pominięciem ich konwersji do kolorów CMYK. Naturalne kolory skóry w druku 10-kolorowym: System atramentów w konfiguracji z jasnymi odcieniami (lc+lm+gy/lk) i kolorem pomarańczowym (Or) daje nowe możliwości w zakresie wiernej reprodukcji naturalnych odcieni kolorystycznych ludzkiej skóry. Perfekcyjne odcienie szarości w druku 10-kolorowym: Dzięki drukowi jasnymi odcieniami atramentów (lc, lm), a w szczególności dzięki użyciu atramentu szarego (gy/lk), możliwe jest osiągnięcie apli oraz gładkich przejść tonalnych nieosiągalnych w konkurencyjnych rozwiązaniach ekosolwentowych oraz lateksowych. Druk Gdańsk. Drukarnia Gdańsk. Druk Trójmiasto. Drukarnia Trójmiasto.

Maszyny drukujące w technologii UV pozwalają drukować na (prawie) wszystkim, ponieważ atrament jest natychmiast utwardzany przez promienniki UV. Atramenty UV nie trawią ani nie wgryzają się w podłoża, co oznacza, że ​​można drukować na delikatnych podłożach. Lampy LED UV są chłodne, dzięki czemu można drukować na podkładach wrażliwych na ciepło.

W naszej drukarnia Gdańsk drukujemy na wielu różnych podłożach. Możemy zamieścić nadruk na papierze, tekturach, kartonie, PCV, plexi / akrylu, poliwęglanie, PET, HIPS, innych tworzywach sztucznych, metalach, kompozytach aluminiowych / dibondzie, blachach stalowych, drewnie, MDF, banerach, tkaninach, płótnach, wykładzinach, tapetach, skórze, ceramice, kamieniu… Ponadto, dzięki możliwości użycia podkładu (primer), możesz zlecić w naszej drukarni druk na jeszcze szerszej gamie materiałów, w tym na szkle i drobno szkliwionej ceramice. Na materiałach rolowych lub sztywnych. W formacie wielkim lub niewielkim. Naprawdę, na wszystkim.

W drukarni stosujemy tusze UV w przestrzeni kolorystycznej CMYK oraz w kolorze białym. Druk Gdańsk. Drukarnia Gdańsk. Druk Trójmiasto. Drukarnia Trójmiasto.

Najbardziej ekscytującą rzeczą w drukowaniu UV jest elastyczność tej technologii oraz oferowany potencjał twórczy. Jak każdy druk cyfrowy, technologia UV odpowiada na obecny trend rosnącego zapotrzebowania na indywidualizację produktów i materiałów promocyjnych.

Podsumowując, B52 to największe doświadczenie na trójmiejskim rynku poligrafii wielkoformatowej. Są różne drukarnie Gdańsk, ale to właśnie B52 konsekwentnie rozwija swoją drukarnia Gdańsk, pracownię druk Gdańsk oraz pracownię reklamy. Mamy do dyspozycji nowoczesne technologie służące realizacji nawet najambitniejszych projektów. Nasze zaplecze to park maszyn, ale także niezbędna wiedza i zasoby ludzkie, aby te możliwości przekuć w zadowolenie Klienta. Mamy więc pełną kontrolę nad całym procesem realizacji zlecenia, a nasi Klienci mają pewność, że powierzone nam zadanie możemy wykonać starannie, na czas oraz w rozsądnej cenie. Druk Gdańsk. Drukarnia Gdańsk. Druk Trójmiasto. Drukarnia Trójmiasto.

Dowiedz się więcej:

druk wielkoformatowy
druk w najwyższej rozdzielczości
druk UV