drukarnia Gdańsk

Jesteśmy drukarnia Gdańsk. Drukarnia B52 z siedzibą w Gdańsku to największe doświadczenie na gdańskim i trójmiejskim rynku druku wielkoformatowego. Drukarnia Gdańsk, drukarnia Trójmiasto dysponuje maszynami o różnorodnej charakterystyce, w technologii solwentowej, ekosolwentowej i UV. Drukujemy cyfrowo do 1440 dpi, oferując nieograniczone powierzchnie zadruku. Posiadamy maszynę do druku wielkoformatowego CMYK o dużej wydajności (bardzo krótkie terminy realizacji zleceń); maszynę 10-kolorową do jakości zadruku dla najbardziej wymagających Klientów oraz maszynę hybrydową UV do zadruku na materiałach rolowych oraz podłożach sztywnych.

Drukarnia B52 to miejsce, w którym można zamówić druk różnego rodzaju materiałów, wykorzystując nowoczesne technologie druku. Drukarnia Gdańsk oferuje wysoką jakość druku, elastyczność, szybkość realizacji zamówień oraz możliwość drukowania w niskich nakładach. W drukarni wykorzystujemy technologie, dzięki którym drukowane materiały są precyzyjne, w pełni kolorowe i estetycznie wykonane. Drukarnia oferuje również drukowanie na różnych nośnikach, takich jak papier, folia czy tektura, a także drukowanie na specjalnych materiałach, na przykład na foliach samoprzylepnych, banerach czy siatkach mesh, a także na wszelkiego rodzaju materiałach sztywnych.

Drukarnia Gdańsk oferuje również usługi związane z projektowaniem i przygotowaniem materiałów do druku. Nasi graficy są do Państwa dyspozycji. Pomożemy w stworzeniu projektu odpowiadającego wymaganiom i potrzebom Klienta.

Drukarnia B52 to idealne rozwiązanie dla Klientów, którzy potrzebują drukować niskie nakłady materiałów reklamowych, promocyjnych czy informacyjnych. Dzięki temu można zaoszczędzić czas i pieniądze, a także zwiększyć elastyczność kampanii reklamowej.

Druk Gdańsk. Drukarnia Gdańsk. Druk Trójmiasto. Drukarnia Trójmiasto.

Druk na materiałach rolowych stanowi doskonałe uzupełnienie wnętrza witryn sklepowych oraz przestrzeni handlowych. Taki druk Gdańsk to również niezbędny element komunikacji marki. Wykonujemy m.in. ulotki, plakaty, hangery. Ten rodzaj materiału idealnie sprawdza się także w kampaniach reklamowych na zewnątrz. Drukujemy na szerokim spektrum materiałów. Posiadamy nowoczesny park maszynowy, co zapewnia nam niezależność od podwykonawców i pozwala oferować wszechstronne usługi na najwyższym europejskim poziomie.

W drukarni B52 w Gdańsku drukujemy banery (laminowane wzmacniane, powlekane, backlight, blackout / blockout), siatki, plakaty (billboardy, citylighty, fototapety i inne), zadrukowane folie samoprzylepne (białe, przezroczyste, perforowane / one way vision, łatwo usuwalne easy dot, monomeryczne, polimerowe, wylewane, naklejki cięte po obrysie itp.), folie magnetyczne, standy, potykacze, nośniki typu roll-up, flagi itd. W drukarnia Gdańsk drukujemy obrazy w niczym nieograniczonych formatach. Grafiki składające się z kilku brytów są łączone w mega powierzchnie. Szeroki wybór materiałów i odpowiedniej technologii, sprawia, że druk Gdańsk jest niezwykle wyrazisty, odporny na czynniki zewnętrzne oraz zachowuje swoje właściwości przez naprawdę długi czas.

druk wielkoformatowy Gdańsk / large format printing Poland / Großformatdruck Polen

Jeżeli chcesz tworzyć, a następnie drukować w drukarnia Gdańsk obrazy najwyższej jakości, zawsze chcesz mieć pewność, że reprodukcje będą zgodne z Twoimi najwyższymi oczekiwaniami. Myślisz: druk w najwyższej, prawdziwej rozdzielczości 1440 dpi? ultragładkie przejścia tonalne, dzięki którym rozdzielczość wydaje się jeszcze wyższa? a może nawet kolory specjalne? druk bezzapachowy i ekologiczny? Wszystkie te opcje oferuje B52, drukarnia w Gdańsku. Sprawdź i przekonaj się, że najwyższa jakość może być dostępna za rozsądną cenę. Poznaj druk w Gdańsku z drukarnia Gdańsk z naszej maszyny 10-kolorowej.

Rozszerzona przestrzeń kolorystyczna w druku 10-kolorowym: Druk opiera się na rozszerzeniu zestawu atramentów C+M+Y+K o jasne odcienie lc+lm+gy/lk i kolor pomarańczowy (Or), w połączeniu z atramentami białym (Wh) i metalicznym (Ms). Rozwiązanie takie nie tylko znacznie poszerza możliwą do reprodukcji przestrzeń kolorystyczną (gamut), ale także daje możliwość wierniejszego odtwarzania kolorów spot (w tym PANTONE), z pominięciem ich konwersji do kolorów CMYK. Naturalne kolory skóry w druku 10-kolorowym: System atramentów w konfiguracji z jasnymi odcieniami (lc+lm+gy/lk) i kolorem pomarańczowym (Or) daje nowe możliwości w zakresie wiernej reprodukcji naturalnych odcieni kolorystycznych ludzkiej skóry. Perfekcyjne odcienie szarości w druku 10-kolorowym: Dzięki drukowi jasnymi odcieniami atramentów (lc, lm), a w szczególności dzięki użyciu atramentu szarego (gy/lk), możliwe jest osiągnięcie apli oraz gładkich przejść tonalnych nieosiągalnych w konkurencyjnych rozwiązaniach ekosolwentowych oraz lateksowych. Druk Gdańsk. Drukarnia Gdańsk. Druk Trójmiasto. Drukarnia Trójmiasto.

druk cyfrowy w najwyższej rozdzielczości / digital printing in highest resolution / Digitaldruck in höchster Auflösung

Maszyny drukujące w technologii UV pozwalają drukować na (prawie) wszystkim, ponieważ atrament jest natychmiast utwardzany przez promienniki UV. Atramenty UV nie trawią ani nie wgryzają się w podłoża, co oznacza, że ​​można drukować na delikatnych podłożach. Lampy LED UV są chłodne, dzięki czemu można drukować na podkładach wrażliwych na ciepło.

W naszej drukarnia Gdańsk drukujemy na wielu różnych podłożach. Możemy zamieścić nadruk na papierze, tekturach, kartonie, PCV, plexi / akrylu, poliwęglanie, PET, HIPS, innych tworzywach sztucznych, metalach, kompozytach aluminiowych / dibondzie, blachach stalowych, drewnie, MDF, banerach, tkaninach, płótnach, wykładzinach, tapetach, skórze, ceramice, kamieniu… Ponadto, dzięki możliwości użycia podkładu (primer), możesz zlecić w naszej drukarnia Gdańsk druk na jeszcze szerszej gamie materiałów, w tym na szkle i drobno szkliwionej ceramice. Na materiałach rolowych lub sztywnych. W formacie wielkim lub niewielkim. Naprawdę, na wszystkim.

W drukarni stosujemy tusze UV w przestrzeni kolorystycznej CMYK oraz w kolorze białym. Druk Gdańsk. Drukarnia Gdańsk. Druk Trójmiasto. Drukarnia Trójmiasto.

Najbardziej ekscytującą rzeczą w drukowaniu UV jest elastyczność tej technologii oraz oferowany potencjał twórczy. Jak każdy druk cyfrowy, technologia UV odpowiada na obecny trend rosnącego zapotrzebowania na indywidualizację produktów i materiałów promocyjnych.

druk UV Gdańsk drukarnia Gdańsk / UV printing Poland / UV Druck Polen

Podsumowując, B52 to największe doświadczenie na trójmiejskim rynku poligrafii wielkoformatowej.  Są różne drukarnie w Gdańsku, jednak to B52 konsekwentnie rozwija swoją drukarnia Gdańsk, pracownię druk Gdańsk oraz pracownię reklamy. Dysponujemy nowoczesnymi technologiami służącymi realizacji nawet najambitniejszych projektów. Nasze zaplecze to także niezbędna wiedza i zasoby ludzkie, aby te możliwości przekuć w zadowolenie Klienta. Mamy więc kontrolę nad całym procesem realizacji zlecenia, a nasi Klienci mają pewność, że powierzone nam zadanie możemy wykonać starannie, na czas oraz w rozsądnej cenie. Druk Gdańsk. Drukarnia Gdańsk. Druk Trójmiasto. Drukarnia Trójmiasto.

Żyjemy w dynamicznym otoczeniu, w kulturze bardzo skoncentrowanej na przekazie wizualnym. W szybko zmieniającej się rzeczywistości to właśnie wydruki są podstawowym narzędziem skutecznej wizualnej komunikacji. Dobrze zaprojektowane, estetycznie wydrukowane oraz zamontowane we właściwy sposób banery, siatki, plakaty, naklejki z folii, wydruki na materiałach tekstylnych nie tylko nie oszpecają przestrzeni, lecz przeciwnie, są jej dobrym uzupełnieniem i mogą się z sąsiednią tkanką trwale zharmonizować. A przy tym zapadają w pamięć.

Jak przypomina stara chińska sentencja, jeden obraz wart więcej niż tysiąc słów. I nawet, jeśli ta sentencja pochodzi w rzeczywistości z publikacji reklamowej T. Flanders z roku 1911 (“Use a picture. It’s worth a thousand words.”), nic nie umniejsza jej znaczenia.

 

Dowiedz się więcej:

druk wielkoformatowy
druk w najwyższej rozdzielczości
druk UV