druk UV na frezowanych płytach PCV

#Druk na PCV. Grafiki promocyjne do wnętrz sieci sklepów spożywczych: druk UV na płytach PCV frezowanych do kształtu proporca.

Druk UV na PCV jest szybki i precyzyjny. Podczas druku stosuje się specjalne tusze polimerowe, które w kontakcie z promieniami UV utrwalają się tworząc cienką, lecz wytrzymałą barwną powłokę. Dzięki temu można mieć pewność, że zamówiona płyta z wydrukiem będzie trwała. Nadruki wykonane metodą UV są odporne na niekorzystne warunki i zmiany temperatur. 

Metoda druku UV wiernie odwzorowuje obraz oraz zapewnia wysoką jakość kolorów. Barwy są trwałe, jaskrawe i w ogóle nie blakną. Druk UV pozwala na nanoszenie nadruku na praktycznie dowolne powierzchnie. Z łatwością zadrukowujemy całe płyty o szerokości 2,05 m i praktycznie dowolnej długości.

 

 

Spienione PCV to jeden z materiałów, który znalazł zastosowanie w wielu dziedzinach. Możliwość wykonania dwustronnego zadruku UV na PCV dodatkowo zwiększa zakres jego potencjalnego wykorzystania. Druk UV na PCV stosuje się powszechnie w branży reklamowej np. w produkcji materiałów POS: proporców, ekspozytorów, stojaków itp., ale także jako podłoże do druku czy wyklejania szyldów, obrazów, dekoracji witryn sklepowych, tablic informacyjnych czy konstrukcji przestrzennych. Płyty ze spienionego PCV są również dobrym rozwiązaniem do zabudowy stoisk wystawienniczych na targach.

Elementy wykonane z zadrukowanego PCV są niewrażliwe na promienie UV, odporne mechanicznie oraz łatwe w czyszczeniu. Są też łatwe w obróbce mechanicznej, dzięki czemu np. frezowanie CNC do skomplikowanych kształtów nie stanowi żadnego problemu.

#Druk UV Gdańsk. #Druk UV Trójmiasto.

 

Zobacz też: druk na PCV / frezowanie po obrysie