oprawa graficzna wystawy

Oprawa graficzna wystawy w muzeum (elementy): wykonanie, montaże. Druk UV w najwyższym trybie jakości na kompozycie dibond z normą niepalności. Frezowanie dibondu pod stanowiska multimedialne. Dla zwiększenia przyczepności druku zastosowano podkład. Druk UV na szkle z selektywnym białym poddrukiem. Zadruk wysokiej rozdzielczości na płótnie i fototapecie fizelinowej z wyklejeniem. Druk UV na poliwęglanie z normą niepalności w trybie do podświetleń. Frezowanie 3D: z bloku PCV grubości 30 mm wykonano przestrzenne kształty otwartych książek, które następnie zabezpieczono farbą akrylową. Tak powstałe ekrany służą do projekcji multimedialnych.

 

 

 

Wykonanie grafik wystawowych wymaga odpowiedniego zaplecza oraz wiedzy i doświadczenia, aby stworzyć pasujące obrazy na różnych podłożach, czasem z grafiką pochodzącą z różnych źródeł. Dzięki 20-letniemu doświadczeniu w poligrafii B52 jest w stanie sprostać nawet najtrudniejszym zadaniom.

Realizujemy wystawy tymczasowe, stałe oraz ekspozycje i wydarzenia artystyczne. Produkujemy elementy ekspozycyjne: kubiki, gabloty, ścianki i wiele innych.

Oprawa graficzna wystawy. Wystawy muzealne.