oprawa wizualna wydarzeń

Metamorfoza hali sportowej / oprawa wizualna mistrzostw: druk wielkoformatowy banerów z montażem na otoki widowni; druk wielkoformatowy banerów z rzepami z montażem na bandy lodowiska; wysłonięcie ścian grafiką; druk siatek wielkoformatowych z montażem na widowni; wykonanie ścianek i wygrodzeń banerowych w przestrzeni lodowiska oraz w korytarzach; wykonanie ścianek medialnych; wykonanie postumentów z giętego dibondu na nagrody; oklejanie folią podium; grafiki w pokoju powtórek video; grafiki na stanowisku komentatorskim; druk tabliczek; druk identyfikatorów. Druk wielkoformatowy, druk UV na płytach PCV. Kompleksowa obsługa.

 

 

 

#Oprawa wizualna wydarzeń. #Banery Gdańsk. #Druk wielkoformatowy Gdańsk. #Druk UV Gdańsk. #CNC Gdańsk. #Wyklejanie folii Gdańsk.

Szeroki park maszynowy pracowni, w połączeniu z zaangażowanym zespołem, umożliwia nam realizację w krótkim czasie nawet trudnych logistycznie przedsięwzięć. W takich sytuacjach wszystko musi być wydrukowane i zamontowane na czas, pomimo częstych zmian w ostatniej chwili. To wyzwanie, któremu nie każdy może podołać.

#Oprawa wizualna konferencji / wystawy / koncertu / meczu.

 

Zobacz też: identyfikacja wizualna imprezy sportowej