oznaczenia inwestycji budowlanej

Zewnętrzne i wewnętrzne oznaczenia dewelopera. Aluminium cięte i  malowane proszkowo. Montaż na mikrostelażach w fugi, bez naruszania struktury cegły. #Litery z aluminium. #Litery ze stali. #Frezowanie CNC. #Oznaczenia inwestycji. #Oznakowanie przestrzeni publicznych.

 

 

 

Chcesz, aby siedziba Twojej firmy była łatwo rozpoznawalna? Zależy Ci, aby w elegancki sposób oznaczyć i wyróżnić Twoją inwestycję budowlaną? W naszej ofercie znajdziesz litery stalowe i litery z aluminium, płaskie, jak i przestrzenne, zabezpieczane lakierem, malowane proszkowo lub anodowane na różne kolory.

Logo / liternictwo wykonane z metalu jest trwałe i odporne na działanie czynników zewnętrznych. Przez długie lata zachowuje swoją kolorystykę. Ze względu na użycie naturalnych materiałów doskonale komponuje się z przestrzenią zaaranżowaną w nowoczesnym stylu lub w podwyższonym standardzie wykonania. Możesz dobrać je w zależności od Twoich preferencji. Pomożemy ci na każdym etapie: od projektu po wykonanie i montaż. Dzięki temu dopasujesz produkt zgodny z Twoimi oczekiwaniami.