W związku z wejściem w życie uchwały krajobrazowej dla miasta Gdańska informujemy, że istnieje konieczność dostosowania do jej zapisów szyldów oraz innych tablic i urządzeń reklamowych. Posiadamy rozbudowany park maszyn oraz konieczne know-how, aby pomóc w tym przedsięwzięciu. Nieustannie wprowadzamy techniczne innowacje, aby oferowane przez nas rozwiązania były nowoczesne, estetyczne, nieszablonowe, wyróżniające się, a przy tym energooszczędne i bezpieczne w użytkowaniu.

 
#drukarnia #reklamy #Gdańsk #Trójmiasto

druk UV na frezowanych płytach PCV

druk UV na frezowanych płytach PCV

#Druk na PCV. Grafiki promocyjne do wnętrz sieci sklepów spożywczych: druk UV na płytach PCV frezowanych do kształtu proporca.

Spienione PCV to jeden z materiałów, który znalazł zastosowanie w wielu dziedzinach. Możliwość wykonania dwustronnego zadruku UV na PCV dodatkowo zwiększa zakres jego potencjalnego wykorzystania. Druk UV na PCV stosuje się powszechnie w branży reklamowej np. w produkcji materiałów POS: proporców, ekspozytorów, stojaków itp. Elementy wykonane z zadrukowanego PCV są niewrażliwe na promienie UV, odporne mechanicznie oraz łatwe w czyszczeniu. Są też łatwe w obróbce mechanicznej, dzięki czemu np. frezowanie CNC do skomplikowanych kształtów nie stanowi żadnego problemu.

#Druk Gdańsk. #Drukarnia Gdańsk.

Kategoria(e):

druk

Tag(i):

druk UV, frezowanie CNC