W związku z wejściem w życie uchwały krajobrazowej dla miasta Gdańska informujemy, że istnieje konieczność dostosowania do jej zapisów szyldów oraz innych tablic i urządzeń reklamowych. Posiadamy rozbudowany park maszyn oraz konieczne know-how, aby pomóc w tym przedsięwzięciu. Nieustannie wprowadzamy techniczne innowacje, aby oferowane przez nas rozwiązania były nowoczesne, estetyczne, nieszablonowe, wyróżniające się, a przy tym energooszczędne i bezpieczne w użytkowaniu.

 
#drukarnia #reklamy #Gdańsk #Trójmiasto

ekspozytory z plexi

ekspozytory z plexi

Projekt oraz wykonanie stojaków na ulotki. Druk UV na pleksi. Biały poddruk. Cięcie laserem i gięcie termiczne.

#Ekspozytory z plexi. #Stojaki na ulotki. #Stojaki z plexi. #Prezentery z plexi. #Dyspensery na ulotki.

B52 wykonuje najwyższej jakości ekspozytory z plexi. Do ich produkcji wykorzystujemy niezwykle trwałe szkło akrylowe, które jest jednym z najbardziej trwałych i popularnych tworzyw sztucznych. Ich zaletą jest przede wszystkim odporność na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych czy na uszkodzenia mechaniczne. Ekspozytory z pleksi są niezwykle produktem niezwykle popularnym, szczególnie w branży spożywczej czy reklamowej.

Nasze ekspozytory doskonale sprawdzają się w reklamie. Dzięki ekspozytorom z pleksi w niezwykle estetyczny i oryginalny sposób zaprezentujesz swoje produkty. Prezenter z plexi możesz swobodnie wykorzystać do prezentacji katalogów, folderów, broszur czy ulotek, dlatego znajdą one zastosowanie w każdym biurze, banku, uczelni, sklepie, punkcie gastronomii czy innych lokalach usługowych. Każdy prezenter z pleksi wykonujemy na indywidualne zamówienie Klienta. Wystarczy zgłosić pomysł, resztą zajmiemy się my.

B52 produkuje stojaki na ulotki z pleksi w różnych wymiarach, kształtach, wzorach i kolorach. Dzięki cyfrowej obróbce i możliwości wykonywania niskich partii, a nawet pojedynczych sztuk, jesteśmy w stanie dopasować produkty do potrzeb każdego Klienta. Możesz efektownie zaprezentować swoją firmę, produkt lub usługę w siedzibie lub w czasie akcji promocyjnych czy targowych. Każdy stojak na ulotki z plexi może być również uzupełniony nadrukiem logo firmy lub innymi grafikami.

Kategoria(e):

branding, druk, identyfikacja, indoor

Tag(i):

cięcie laserowe, druk UV, materiały POS, systemy identyfikacji wizualnej