druk na drewnie

Druk UV na starannie dobranej, bezsęcznej sklejce z drzewa liściastego. Selektywny poddruk białym kolorem. Frezowanie CNC po obrysie. Druk na drewnie. Druk na sklejce. Druk z białym poddrukiem.

Druk na drewnie Gdańsk. Druk na sklejce Gdańsk.

Bezpośredni druk na drewnie lub bezpośredni druk na sklejce, zwany również drukiem cyfrowym na drewnie, to proces umożliwiający drukowanie bezpośrednio na powierzchni drewna, zamiast nakładania wydruku na papier lub folie i naklejania go na drewno. Ta technika druku jest stosowana w celu uzyskania bardziej autentycznego i naturalnego efektu, co jest szczególnie przydatne w przypadku projektów artystycznych, dekoracyjnych i reklamowych.

Selektywny biały poddruk pozwala uniknąć zmiany koloru podczas druku na niebiałym podłożu. Problem nieistniejący właściwie w druku na papierze i innych białych podłożach, ujawnia się np. w druku na drewnie, którego beżowe wybarwienie zmienia odcień drukowanego koloru. Zadruk kolorem białym to również możliwość uzyskania białych elementów, niezależnych od innych kolorów występujących w grafice. Kolory w druku UV mogą być nakładane nawet wielokrotnie, w zależności od planowanego efektu. Służymy pomocą przy przygotowaniu plików do druku.

Druk na drewnie Gdańsk / druk na sklejce Gdańsk i frezowanie po konturze to ciekawe połączenie. Łączne stosowanie tych technologii może stanowić o wyjątkowości efektu wizualnego.

UV druk na drewnie sklejce / printing on wood plywood / Druck auf Holz Sperrholz
UV druk na drewnie sklejce / printing on wood plywood / Druck auf Holz Sperrholz
UV druk na drewnie sklejce / printing on wood plywood / Druck auf Holz SperrholzUV druk na drewnie sklejce / printing on wood plywood / Druck auf Holz Sperrholz
UV druk na drewnie sklejce / printing on wood plywood / Druck auf Holz Sperrholz