dekoracyjne flagi / proporce

Druk cyfrowy na materiale flagowym z separatorem. Obszycie, wykończenie tunelami.

Druk flag Gdańsk. Druk flag Trójmiasto.

Nadruki na materiałach poliestyrowych są dobrze nasycone z obu stron tkaniny oraz odporne na warunki atmosferyczne. Atutem naszych flag jest zastosowanie solidnych nici oraz użycie grubych taśm wzmacniających. Takie obszycie flag, przy użytkowaniu zgodnym z instrukcją, jest gwarancją dużej ich wytrzymałości na warunki atmosferyczne.

Nadruk na flagach widoczny jest z dwóch stron, jednak specjalna konfekcja pozwala na prezentację flag z motywem dwustronnie prawoczytelnym lub z dwoma różnymi motywami graficznymi po obu stronach. Flaga dwustronna wykonana jest z dwóch zszytych ze sobą kawałków zadrukowanego materiału z umieszczonym pomiędzy nimi separatorem z materiału Tyvek. Z uwagi na większy ciężar flagi dwustronne są dodatkowo wzmacniane taśmami i naszyciami.

Druk flag Gdańsk w dowolnym rozmiarze. Flagi firmowe są doskonałym sposobem na promowanie marki. Instytucje i firmy chętnie z nich korzystają, umieszczając na nich swój logotyp, nazwę produktu i dane kontaktowe. Flagi są standardowym elementem wizerunku organizacji publicznych i uświetniają targi, imprezy branżowe oraz rocznice. Mogą być także zamawiane na parady, uroczystości religijne i imprezy sportowe. Drukujemy także flagi klubowe i kibicowskie oraz flagi państwowe, urzędowe, i specjalne, według indywidualnych zamówień klienta.

Nasze flagi reklamowe są dostępne w różnych rozmiarach i mogą być wykorzystane do promowania Twojej marki lub produktów i usług na targach i innych wydarzeniach. Flagi firmowe na maszty wykańczamy poprzez obszycie krawędzi i wzmocnienie taśmą poliestrową, a dla potrzeb montażu mogą mieć tunel, karabińczyki lub oczka.

Druk flag Gdańsk. Druk na materiale flagowym. Druk na poliestrze.

dekoracyjne proporce druk cyfrowy flagi / decorative pennants digital printing flags / dekorative Wimpel Digitaldruck Flaggen
dekoracyjne proporce druk cyfrowy flagi / decorative pennants digital printing flags / dekorative Wimpel Digitaldruck Flaggendekoracyjne proporce druk cyfrowy flagi / decorative pennants digital printing flags / dekorative Wimpel Digitaldruck Flaggen