litery ze styroduru

Litery ze styroduru malowane wg kolorystyki RAL. Montaż za pomocą szablonu i kleju.

Litery styrodurowe Gdańsk są popularną formą prezentacji wizulanej. Chodziaż ostatnio są coraz bardziej wypierane przez te wykonane z metali czy akrylu, to jednak wciąż litery ze styroduru skutecznie bronią się swoją monolityczną minimalistyczną formą, lekkością, sztywnością, łatwością montażu oraz niską ceną.

Elementy ze styroduru powstają w obróbce termicznej drutem oporowym lub frezowania CNC. Z uwagi na ich niewielki ciężar, do ich zamontowania wystarczy zazwyczaj klej montażowy. Znajdują zastosowanie na zewnątrz, jednak częściej stosowane są we wnętrzach.

Litery ze styroduru Gdańsk poddaje się zabiegom uszlachetniającym, dzięki czemu lico jest gładkie i estetyczne. Ostatnim krokiem jest malowanie na dowolny kolor, z możliwością uzyskania wykończenia matowego lub metalicznego. Dodatkową opcją wpływającą nie tylko na estetykę, ale i trwałość takich liter jest wykonanie lica z dowolnego tworzywa, najczęściej z plexi, PCV lub kompozytu aluminiowego (dibondu).

Litery ze styroduru Gdańsk. Litery styrodurowe Gdańsk. Litery ze styroduru Trójmiasto. Litery styrodurowe Trójmiasto.

Polistyren ekstrudowany (XPS, potocznie styrodur) jest materiałem izulującym stosowanym najczęściej w budownictwie, ale także w branży reklamowej. Ta twarda pianka bywa kojarzona ze styropianem. W przeciwieństwie do niego, styrodur jest jednak bardziej zbity, twardszy i bardzo wytrzymały. Styrodur standardowo występuje w grubościach od 2 do 10 cm.

Na zlecenie Klientów, zamówione elementy możemy zamontować na terenie Gdańska, Trójmiasta i dalej. Z uwagi na łatwość montażu przygotowujemy również szablony do samodzielnego montażu przez naszych Klientów.

litery ze styroduru Gdańsk litery styrodurowe Trójmiasto / styrodur letters Poland / Styrodur-Buchstaben Polen
litery ze styroduru Gdańsk litery styrodurowe Trójmiasto / styrodur letters Poland / Styrodur-Buchstaben Polen