szyldy drewnopodobne

Szyld wykonany z kompozytu dibond drukowany wzorem imitującym drewno, z elementami z akrylu. Podświelany LED. Grafika została celowo przeskalowana, tak aby zachować widoczność słojów drewna z większej odległości.

Szyldy drewnopodobne Gdańsk. Szyldy drewnopodobne Trójmiasto.

Szyldy z drewna są wyjątkowe. Są bardzo efektowne i bez wątpienia wyróżniają się spośród innych form reklamy.

Drewno jest naturalnym szlachetnym materiałem. Szyldy takie należy co jakiś czas konserwować. Dodatkowo, wzór usłojenia pozytywnie wpływa na wizerunek firmy, jednak nie jest on widoczny z większej odległości.

Z pomocą przychodzą tu popularne kompozyty. Posiadamy w ofercie oryginalnie laminowane przez producenta panele typu dibond z wzorami imitującymi popularne gatunki drewna. Dzięki czemu Państwa szyld będzie wyglądał równie dobrze każdego dnia, przez wiele lat.

Klienci wybierają szyldy drewnopodobne zamiast drewnianych z kilku powodów. Po pierwsze, szyldy drewnopodobne są zwykle tańsze niż prawdziwe drewniane szyldy, co czyni je bardziej dostępnymi dla większej liczby klientów. Po drugie, szyldy drewnopodobne są zawsze wykonane z materiałów odpornych na warunki atmosferyczne i nie wymagają tak takiej konserwacji jak drewno, co oznacza niższe koszty utrzymania. Ponadto, szyldy drewnopodobne mogą mieć różne wzory i kształty, a ich obróbka jest łatwiejsza i tańsza. Ostatecznie, szyldy drewnopodobne są łatwiejsze do instalacji i mogą być zamówione w różnych rozmiarach, co sprawia, że łatwiej je dostosować do różnych potrzeb.

W przypadku zapytań o indywidualne wzory proponujemy zadruk UV na dibondzie. Dzięki czemu możemy dodatkowo uwypuklić żądane elementy, np. sęki, ale także wzmocnić kolorystykę, kontrast lub powiększyć wzór, dzięki czemu niepowtarzalny charakter szyldu będzie lepiej widoczny z dużo większej odległości.