szyldy z drewna

Szyld z drewna (materiału szlachetnego): ekranem jest frezowana szkutnicza sklejka z dębowym fornirem, bejcowana na ciemny brąz. Z uwagi na ciemny kolor klinkieru na elewacji, dla kontrastu, zastosowano warstwę akrylu barwionego na kolor beżowy. Świecenie poświatą: zewnętrzne krawędzie w elewację, środek światłem odbitym, przez akryl. Montaż.

Szyldy z drewna Gdańsk to doskonałe połączenie tradycyjnych materiałów i nowoczesnych technologii. Są cenione ze względu na swoją estetykę, unikalność, trwałość, oraz możliwość personalizacji. W porównaniu do szyldów z tworzyw sztucznych, szyldy z drewna są bardziej ekologiczne i wyróżniają się naturalnym wyglądem. Jeśli szukasz eleganckiego i trwałego szyldu dla swojej firmy, szyld z drewna jest idealnym wyborem.

Szyldy reklamowe z drewna są uniwersalne i sprawdzą się w wielu branżach. Szyldy z drewna idealnie nadają się do użytku na zewnątrz, np. przy wejściach do sklepów, restauracji czy hoteli. Mogą zostać zabezpieczone lakierem, a niezabezpieczone będą się stylowo starzeć. Ich naturalny wygląd i ciepło, jakimi emanują, przyciągają uwagę klientów i budują pozytywny wizerunek firmy.

Szyldy z drewna to również doskonały wybór dla branży hotelarskiej, w szczególności dla hoteli z charakterem i klimatem. Drewniane szyldy i oznakowanie pasują do wnętrz rustykalnych, ale również do bardziej nowoczesnych i minimalistycznych pomieszczeń, w których stanowią wyjątkową ozdobę.

Szyldy z drewna. Szyldy drewniane to powrót do tradycji. To wykorzystanie naturalnego materiału. To wreszcie sposób na nowe spojrzenie na firmę – np. na jakość i ponadczasowość jej oferty.

szyldy z drewna szyldy drewniane / wood signs wooden signboards / Holzschilder
szyldy z drewna szyldy drewniane / wood signs wooden signboards / Holzschilder
szyldy z drewna szyldy drewniane / wood signs wooden signboards / Holzschilder