najwyższej jakości druk plakatów

Projekt artystyczny: druk plakatów z maszyny 10-kolorowej w najlepszym trybie. Jakość dla najbardziej wymagającego Klienta. Podkład: papier fotograficzny matowy 220 g/m2. Więcej na: http://www.evelynarts.co.uk/stitched-stories/

Druk plakatów Gdańsk. Druk plakatów Trójmiasto.

Rozszerzona przestrzeń kolorystyczna w druku 10-kolorowym: druk plakatów Gdańsk opiera się na rozszerzeniu zestawu atramentów C+M+Y+K o jasne odcienie lc+lm+gy/lk i kolor pomarańczowy (Or), w połączeniu z atramentami białym (Wh) i metalicznym (Ms). Rozwiązanie takie nie tylko znacznie poszerza możliwą do reprodukcji przestrzeń kolorystyczną (gamut), ale także daje możliwość wierniejszego odtwarzania kolorów spot (w tym PANTONE), z pominięciem ich konwersji do kolorów CMYK.

Naturalne kolory skóry w druku 10-kolorowym: System atramentów w konfiguracji z jasnymi odcieniami (lc+lm+gy/lk) i kolorem pomarańczowym (Or) daje nowe możliwości w zakresie wiernej reprodukcji naturalnych odcieni kolorystycznych ludzkiej skóry. Wzorowa jakość w reprodukcji fotografii portretowej.

Perfekcyjne odcienie szarości w druku 10-kolorowym: Dzięki drukowi jasnymi odcieniami atramentów (lc, lm), a w szczególności dzięki użyciu atramentu szarego (gy/lk), możliwe jest osiągnięcie w druku plakatów apli oraz gładkich przejść tonalnych nieosiągalnych w konkurencyjnych rozwiązaniach ekosolwentowych oraz lateksowych.

Ekologiczne atramenty maszyny 10-kolorowej są bezzapachowe. Nie zawierają niklu, więc są bezpieczne dla zdrowia i środowiska. Zostały one oznaczone skandynawską ekoetykietą z łabędziem “Nordic EcoLabel”. Wydruki oparte na tych atramentach, w tym druk plakatów, wykazują odporność na działanie promieni UV. Mogą być stosowane nawet tam, gdzie należy się spodziewać restrykcyjnych wymagań sanitarnych. Druk plakatów Gdańsk. Druk plakatów Trójmiasto.