naklejki dwustronne

Druk naklejek dwustronnych na folii przezroczystej. Kilka warstw zadruku z białą przekładką i czarnym separatorem dla uniknięcia efektu prześwitywania warstw. Naklejki cięte po obrysie. Naklejki dwustronne Gdańsk. Druk naklejek Gdańsk.

Naklejki dwustronne to doskonały sposób na skuteczną reklamę, ponieważ grafika na nich umieszczona jest czytelna i wyraźna, a jednocześnie nie przenika na drugą stronę naklejki. Dzięki temu można je bezpiecznie umieścić na witrynach, szybach sklepowych i innych szklanych powierzchniach, zapewniając skuteczną reklamę z obu stron. Zastosowanie naklejek dwustronnych pozwala na umieszczenie na nich różnej treści graficznej z każdej strony. Jest to szczególnie przydatne w przypadku reklam skierowanych do różnych grup docelowych lub w przypadku informacji, które mają być widoczne z różnych kierunków.

Druk naklejek / naklejki wycinane po obrysie w dowolnym kształcie. Jeżeli projekt nie zawiera linii cięcia, możemy zaproponować zaokrąglone narożniki.

Naklejki dwustronne drukowane techniką UV są odporne na czynniki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo mogą być uszlachetnione laminatem matowym lub błyszczącym.

Naklejki wewnętrzne (FrontStick) z nadrukiem po stronie kleju: naklejki takie idealnie sprawdzają się do użycia na szklane drzwi, w samochodach lub witrynach sklepowych. Dzięki naklejeniu od wewnątrz możemy mieć pewność, że nikt ich nie uszkodzi oraz nie usunie. Naklejki drukowane są na podłożu przezroczystym z białą maską. Naklejki dwustronne Gdańsk. Druk naklejek Gdańsk.

naklejki dwustronne druk UV drukarnia Gdańsk / double-sided stickers UV printing Poland printing house / doppelseitige Aufkleber UV-Druck Polen Druckerei
naklejki dwustronne druk UV drukarnia Gdańsk / double-sided stickers UV printing Poland printing house / doppelseitige Aufkleber UV-Druck Polen Druckerei