kasetony z dibondu

Kaseton reklamowy wykonany z dibondu. Podświetlane znaki wycięte (wyfrezowane) w licu. Podświetlenie panelowe LED wpuszczone w profile okienne. Montaż.

W B52 projektujemy oraz produkujemy nowoczesne kasetony reklamowe jednostronne lub dwustronne. Do podświetleń stosujemy markowe, energooszczędne moduły soczewkowe LED. Zapewniamy profesjonalny montaż, przeglądy techniczne oraz serwis pogwarancyjny.

Grafikę w kasetonach z dibondu lub innego kompozytu aluminiowego precyzyjnie frezujemy w technologii CNC, a następnie podklejamy wysokiej jakości plexi mleczną do podświetleń, w razie potrzeby oklejoną kolorową folią translucentną lub wydrukiem.

Kasetony tego typu wykonujemy zarówno w tradycyjnej palecie kolorów dostępnych dla płyt dibond (czarny połysk lub mat, biały, srebrny, szczotkowany, antracyt) jak również w innych kolorach, dzięki zmianie koloru materiału wytrzymałymi foliami polimerowymi lub zadrukowi UV bezpośrednio na płycie.

Kasetony reklamowe to jedna z najpopularniejszych form promocji. Oprócz funkcji marketingowych mogą również pełnić funkcje informacyjne. Kaseton reklamowy to również świetny wybór przy realizacji reklamy wielkogabarytowej. Pozwala na oznakowanie inwestycji w elegancki sposób.

Kasetony z dibondu Gdańsk.

Kasetony podświetlane wykonane z dibondu są najpopularniejszą tego typu formą reklamy. Sprawdzą się w sytuacji, kiedy chcemy podświetlić jedynie wyfrezowane (wycięte) znaki przy niepodświetlonym tle. Kasetony reklamowe z dibondu to wyjątkowo trwałe, a przy tym lekkie produkty reklamowe. Dibond to materiał, który składa się z trzech warstw: dwóch płyt aluminiowych i rdzenia polietylenowego. Dzięki temu kasetony reklamowe z dibondu są sztywne i odporne na uderzenia, korozję oraz warunki pogodowe. Dibond jest także wdzięcznym materiałem do obróbki i druku. Wszystko to sprawia, że doskonale sprawdzą się również na zewnątrz, np. na elewacjach budynków.

 

Zobacz też: kaseton / backlight, kasetony w centrach handlowych

kasetony z dibondu ACP / dibond light boxes / Leuchtkästen aus Dibond Aluverbund