banery reklamowe

Banery reklamowe to jedna z form reklamy zewnętrznej, polegająca na zadrukowaniu materiału o osnowie z PCV pokrytej laminatem lub lakierem akrylowym. Może być to najczęściej baner pełny, tzw. frontlit / frontlight. Jeżeli wymagana jest separacja światła, np. w druku dwustronnym, używamy banera typu blockout / blackout. Do podświetleń służy zaś baner typu backlit / backlight. Przy ekspozycjach przy drogach możemy również zaproponować banery odblaskowe, które dzięki swojej właściwości odbijania światła z reflektorów samochodowych są jeszcze bardziej widoczne dla odbiorcy. W końcu, przy ekspozycjach narażonych na działanie silnego wiatru stosuje się siatki winylowe. Banery Gdańsk. Druk banerów Gdańsk. Banery Trójmiasto. Druk banerów Trójmiasto.

Niezależnie od dostępnych szerokości roli zasadniczo mogą zostać wyprodukowane w dowolnym formacie (łączone z brytów) i technologii druku, np. druk wielkoformatowy solwentowy, druk UV. Dla łatwiejszego montażu banery reklamowe Gdańsk są zgrzewane na krawędziach i oczkowane, ewentualnie zaopatrzone w tunele / kieszenie. Wydrukowaną grafikę umieszcza się na płotach, stelażach, elewacjach. Baner jest solidny i odporny na niekorzystne warunki atmosferyczne oraz zmiany temperatur. Banery Gdańsk. Druk banerów Gdańsk.

Banery reklamowe to dobry i tani wybór na promocję.

Banery Gdańsk to jedna z najskuteczniejszych form reklamy zewnętrznej. Koszt produkcji jest stosunkowo niski, a trwałość, w zależności od panujących warunków pogodowych, może wynosić nawet kilka lat. Najłatwiejszym sposobem montażu banerów jest użycie plastikowych opasek zaciskowych lub linki elastycznej (tzw. ekspandera). W wersji wykończenia z tunelami, banery reklamowe z materiału frontlit lub z siatki można montować za pomocą lin lub taśm, które rozpinają grafikę.

Baner to jedna z form reklamy wykonana na podkładzie rolowym na osnowie z tworzywa sztucznego. Idealnie przydaje się do promocji na targach, konferencjach lub wewnątrz sklepu. Fakt, że można je zawiesić prawie w każdym miejscu pozwala firmie doskonale uwidocznić świadczone usługi lub uwidocznić produkty, dzięki czemu mogą one łatwiej i szybciej trafić do Klienta. Banery Gdańsk. Banery Trójmiasto.

Czym się różnią banery najtańsze od dobrych? Tanie banery znajdują się w ofercie wielu firm, tzw. drukarni internetowych. Taki baner oprócz ceny różni się niestety materiałem i jakością druku. Zazwyczaj najtańsze banery reklamowe drukowane są z wykorzystaniem tuszy niewiadomego pochodzenia, tzw. zamienników, które niestety nie dają gwarancji wytrzymałości na promienie UV w okresie dłuższym niż kilka miesięcy. Takie najtańsze tusze są produkowane z rozpuszczalników szkodliwych dla zdrowia i środowiska. Tanie banery często drukowane są na maszynach, które nie są już sprawne technicznie i drukują po prostu nieestetycznie. Do tego najtańszy podkład banerowy, który sam rwie się w rękach i na pewno nie przetrwa w czasie wiatru. Taki produkt, choć najtańszy, nie może spełnić wymagać Klienta.

B52 oferuje druk banerów reklamowych wysokiej jakości. Nasze banery Gdańsk drukujemy wyłącznie na podkładach wzmacnianych lub powlekanych. regularnie serwisujemy nasze maszyny drukujące, a w produkcji używamy wyłącznie tusze sprawdzone, nie zawierające najbardziej szkodliwych rozpuszczalników.

Banery Gdańsk. Banery reklamowe Gdańsk. Banery reklamowe Trójmiasto. Druk banerów Gdańsk. Druk banerów Trójmiasto.

Jak zaprojektować baner, który przełoży się na zwiększenie sprzedaży? Z uwagi na krótki czas kontaktu wzrokowego z reklamą banerową, forma i treść powinna cechować się prostotą. Przeładowanie treścią przynosi często skutek odwrotny do zamierzonego. Informacja nie powinna być agresywna, drażniąca lub nieprzyjemna dla odbiorców. Grafika oraz treści muszą tworzyć spójną całość i być estetyczne. Musimy zachować odpowiednie proporcje, marginesy oraz przestrzenie. Ważne jest umiejscowienie loga lub nazwy firmy, dzięki którym Klient będzie mógł trafić na naszą ofertę. Kolorystyka powinna być spójna z innymi materiałami firmy, a przy tym wyróżniać się na tle konkurencji. Cechy dobrze zaprojektowanego banera reklamowego Trójmiasto to zatem: prosty projekt, minimalizm i estetyka, spójność graficzna / wizualna – logo, typografia, kolor, jasne wezwanie do działania / Call to Action (CTA) oraz dobrze wybrane miejsce na ekspozycję. Banery Gdańsk. Banery reklamowe Gdańsk. Druk banerów Gdańsk. Banery Trójmiasto. Banery reklamowe Trójmiasto. Druk banerów Trójmiasto.

 

Zobacz też: banery dwustronne

banery reklamowe Gdańsk Trójmiasto druk banerów druk drukarnia wielkoformatowa / advertising banners Poland banner printing large format printing house / Werbebanner Polen Bannerdruck Großformatdruckerei
banery reklamowe Gdańsk Trójmiasto druk banerów druk drukarnia wielkoformatowa druk wielkoformatowy Gdańsk / advertising banners Poland banner printing large format printing house large format printing Poland / Werbebanner Polen Bannerdruck Großformatdruckerei Großformatdruck Polen