oklejanie samochodów

Oklejanie samochodów: projekt graficzny, druk grafik w wysokiej rozdzielczości, cięcie po obrysie oraz aplikacja na samochody dostawcze.

Reklama na środkach transportu jest niedrogą, a przy tym efektowną formą promocji. Stanowi element firmowej identyfikacji. Jest przy tym formą reklamy mobilnej i pozwala przy tym dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Koszt wykonania grafiki jest jednorazowy, a w przeciwieństwie do innych form reklamy zewnętrznej nie występuje czynnik kosztu wynajmu powierzchni. Ekspozycja reklamy na pojazdach jest zatem darmowa przez cały okres użytkowania pojazdu.

Reklama na samochodach. Grafika na samochodach. Grafika na pojazdach. Oklejanie samochodów Gdańsk. Agencja reklamy Gdańsk.

W oklejaniu samochodów stosujemy różne rodzaje folii. Zależnie od zakresu grafiki, miejsc oklejania, rzeźby karoserii, planowanego okresu ekspozycji oraz budżetu reklamowego. Rodzaje folii stosowanych w oklejaniu samochodów: komponent chemiczny: do wyklejania płaskich części karoserii oraz do grafik krótko- i średnioterminowych stosujemy ekonomiczne folie monomeryczne i polimerowe. Folie wylewane są ciągliwe i będą idealne przy przetłoczeniach oraz na pojazdy przeznaczone do użytkowania przez długie lata; kolorystyka: do ambitnych, skomplikowanych projektów, nierzadko zawierających zdjęcia czy przejścia tonalne, najlepszą opcją jest folia zadrukowana. Dla dodatkowego zabezpieczenia przed czynnikami mechanicznymi stosujemy laminaty. Do grafik prostych kolorystycznie najlepsze są folie barwione w masie, cięte ploterowo; miejsce wyklejenia: dla grafik klejonych na blachę stosowne są folie pełne, natomiast do oklejenia szyb możliwe jest zastosowanie folii perforowanych, tzw. folii one way vision, przy której zachowana jest widoczność od środka.

Kompleksowy zakres usługi może obejmować również pomiary oraz projekt grafiki na pojazdy. Propozycje projektowe przedstawiamy w formie symulacji grafiki na wyskalowanym zdjęciu cyfrowym, co umożliwia wgląd w grafikę oraz wprowadzenie poprawek przed realizacją.

 

Zobacz też: reklama na samochodach, reklama na pojazdach

oklejanie samochodów grafika na pojazdach druk wyklejenie / car wrapping graphics on vehicles print application / Autobeklebung Grafik auf Fahrzeugen Druck Verklebung
oklejanie samochodów grafika na pojazdach druk wyklejenie / car wrapping graphics on vehicles print application / Autobeklebung Grafik auf Fahrzeugen Druck Verklebung