druk na szkle

Druk na szkle / druk UV na szkle. Do druku proponujemy szkło Optiwhite, które nie posiada zielonego odcienia, zatem nie zmienia kolorystyki wydruków. Dla zwiększenia przyczepności tuszy powierzchnia szkła została aktywowana primerem. Następnie, dociętą do wymiaru, bezpieczną taflę szkła hartowanego zadrukowano od spodu tuszami UV z białym podkładem. Dzięki takiemu rozwiązaniu całość może służyć jako tablica umożliwiająca wykonywanie notatek w czasie biurowych spotkań. Montaż w sali konferencyjnej.

Druk na szkle Gdańsk to metoda druku, która polega na nanoszeniu grafiki bezpośrednio na powierzchnię szklaną, najczęściej od tyłu w lustrzanym odbiciu. Jest to popularna technika stosowana w dekoracji wnętrz oraz w projektach architektonicznych.

Druk na szkle Gdańsk

Przykładowe zastosowania druku na szkle: Szklane panele kuchenne z bezpośrednim nadrukiem UV na szkle nadadzą każdej kuchni niepowtarzalnego wyglądu. Z uwagi na zadruk po drugiej stronie niewątpliwą zaletą jest łatwe utrzymanie w czystości. Połysk szkła powiększa optycznie wnętrze. Ciekawą opcją jest druk na panelach szklanych ścianek działowych, które są jedną z najpopularniejszych metod wydzielenia przestrzeni biurowej. Dzięki grafice na szklanej ściance działowej pomieszczenie otrzyma drugie życie. Możliwość druku na szkle pozwala na personalizację mebli szklanych, takich jak stoły, szafki, półki itp. Wreszcie, druk na szkle Gdańsk jest także stosowany w projektach architektonicznych, np. w dekoracji fasad budynków.

Druk na szkle Gdańsk. Druk na panelach szklanych. Druk na panelach kuchennych.

druk UV na szkle druk na szkle Gdańsk / UV printing on glass Poland / UV Druck auf Glas bedrucken Polen