oznakowanie biura

Oznakowanie biura. Logotyp ścienny: wykonany z akrylu grubości 10 mm oklejonego od spodu folią w kolorze ciemnozielonym. Cięcie laserowe zapewniło szkliste krawędzie liter. Montaż do ściany. Drzwi: cięcie ploterowe folii mrożonej wraz z wyklejeniem.

Identyfikacja wizualna biura. Folia szroniona na szyby. Litery z akrylu. Litery z plexi. Cięcie laserowe akrylu. Cięcie laserowe plexi.

Oznakowanie biura to ważny element wizerunku firmy. Logo firmy powinno być jednym z pierwszych elementów oznakowania biura. Należy je umieścić w centralnym, np. na ścianie, w recepcji, by od razu zwracało uwagę i zwiększało rozpoznawalność firmy. Nie można zapominać o grafice identyfikacyjnej na wejściu do biura.

Kolorystyka biura powinna być zgodna z identyfikacją wizualną firmy. Oznakowanie biura powinno być spójne i estetyczne, aby pozytywnie wpłynęło na klientów i pracowników.

Oznakowanie stref (pomieszczeń) w biurze może pomóc w organizacji pracy i zwiększeniu wydajności. Strefy dla różnych działów, np. dla działu sprzedaży czy działu kreatywnego, można dodatkowo wyróżnić kolorystycznie.

druk UV na szkle druk na szkle Gdańsk / UV printing on glass Poland / UV Druck auf Glas bedrucken Polen