display

Display: druk UV z białym poddrukiem na transparentnej plexi, cięcie laserem i kształtowanie termiczne. Materiał POS w funkcji prezentera, tzw. display.

Druk na plexi Gdańsk.

Display Gdańsk. Producent reklam Gdańsk. Cięcie laserowe Gdańsk. Cięcie plexi Gdańsk.

 

 

 

Standy i displaye z plexi to formy reklamowe, które mają za zadanie zainteresować potencjalnego nabywcę prezentując promowany produkt lub linię produktową.

Wyróżnia je jeden cel, a przy tym bogactwo form. W zależności od potrzeb Klienta posiadają one zadruk bezpośredni lub w formie naklejek drukowanych na różnego rodzaju foliach. Wykonanie oznakowania możliwe jest również w technice grawerowania. Druk na plexi Gdańsk i innych przezroczystych podłożach to także sposobność do wykorzystania możliwości druku kolorem białym, co poszerza wachlarz kreatywnych możliwości. Warto przy tym nadmienić, że cyfrowa technologia druku, w tym także UV, zapewnia opłacalność druku nawet w jednostkowych nakładach.

Nośniki typu display Gdańsk i stand to typowo indywidualne materiały POS, jednak wciąż można można je kategoryzować. Displaye małe są prezentowane na ladach, stolikach i bezpośrednio przy niewielkich produktach. Displaye i standy duże są zgrupowane wokół produktów większych, a także w innych ważnych miejscach na terenie punktu handlowego czy usługowego.