na czym można drukować UV?

na-czym-mozna-drukowac-uv

Na czym można drukować techniką UV? Szybka odpowiedź: generalnie na wszystkim. Tak, kiedy korzystasz z usług naszej drukarni, możliwości są jeszcze bardziej ekscytujące. Dzięki naszej maszynie UV możemy zamieścić nadruk na papierze, kartonie, PCV, akrylu, innych tworzywach sztucznych, metalach, drewnie, tkaninach, skórze, kamieniu, ceramice… [TLTR]. Ponadto, dzięki możliwości użycia podkładu (primer), możesz zlecić druk na jeszcze szerszej gamie materiałów, w tym na szkle i drobno szkliwionej ceramice. Na materiałach rolowych lub sztywnych. W formacie wielkim lub niewielkim. Naprawdę, na wszystkim.

Maszyny drukujące w technologii UV pozwalają drukować na (prawie*) wszystkim, ponieważ atrament jest natychmiast utwardzany przez lampy UV. Atramenty UV nie trawią ani nie wgryzają się w podłoża, co oznacza, że ​​można drukować na delikatnych podłożach. Lampy LED UV są chłodne, dzięki czemu można drukować na podkładach wrażliwych na ciepło.

Ale na co mi to?

Najbardziej ekscytującą rzeczą w drukowaniu UV jest elastyczność tej technologii oraz oferowany potencjał twórczy. Jak każdy druk cyfrowy, technologia UV odpowiada na obecny trend rosnącego zapotrzebowania na indywidualizację produktów i materiałów promocyjnych.

Druk UV zapewnia tak ogromny potencjał dla niestandardowych aplikacji, że niemożliwym byłoby wykazanie ich wszystkich. Skontaktuj się z nami, jeśli chciałbyś (-łabyś) umieścić wydruk na czymś naprawdę niezwykłym. Albo na czymś bardzo zwykłym. Dla pewności, na życzenie zawsze możemy wykonać próbę druku.

*W tej sytuacji bardziej trafnym pytaniem może być: na czym nie można drukować techniką UV? (na to pytanie też jest odpowiedź: nie drukujemy na materiałach o uszkodzonej, pofalowanej powierzchni)

#Na czy można drukować UV. #Druk UV na drewnie. #Druk UV na szkle. #Druk UV na PCV. #Druk UV na plexi.

Strony powiązane:  B52 > oferta > druk cyfrowy / wielkoformatowy / UV    B52 > pracownia > technologie

[lontek]

Pozostaw swój komentarz