na czym można drukować UV?

na czym można drukować UV?

Na czym można drukować techniką UV? Szybka odpowiedź: generalnie na wszystkim. Tak, kiedy korzystasz z usług naszej drukarni, możliwości są jeszcze bardziej ekscytujące. Dzięki naszej maszynie UV możemy zamieścić nadruk na papierze, kartonie, foliach, tapetach, PCV, akrylu, poliwęglanie, innych tworzywach sztucznych, metalach, drewnie, sklejce, materiałach drewnopochodnych, tkaninach, płótnach, skórze, kamieniu, ceramice… [TLTR]. Ponadto, dzięki możliwości użycia podkładu (primer), możesz zlecić druk na jeszcze szerszej gamie materiałów, w tym na szkle i drobno szkliwionej ceramice. Na materiałach rolowych lub sztywnych. W formacie wielkim lub niewielkim. Naprawdę, na wszystkim.

Maszyny drukujące w technologii UV pozwalają drukować na (prawie*) wszystkim, ponieważ atrament jest natychmiast utwardzany przez lampy UV. Atramenty UV nie trawią ani nie wgryzają się w podłoża, co oznacza, że ​​można drukować na delikatnych podłożach. Lampy LED UV są chłodne, dzięki czemu można drukować na podkładach wrażliwych na ciepło.

Dodatkowo, druk UV wykorzystuje technologię cyfrową, która pozwala na drukowanie bezpośrednio z pliku cyfrowego, co zwiększa elastyczność i umożliwia dostosowanie druku do różnych potrzeb i wymagań klientów. Dlatego też drukowanie UV jest popularne w wielu branżach, takich jak reklama, projektowanie wnętrz, przemysł spożywczy, medycyna i wiele innych.

Ale na co mi to?

Najbardziej ekscytującą rzeczą w drukowaniu UV jest elastyczność tej technologii oraz oferowany potencjał twórczy. Jak każdy druk cyfrowy, technologia UV odpowiada na obecny trend rosnącego zapotrzebowania na indywidualizację produktów i materiałów promocyjnych.

Druk UV zapewnia tak ogromny potencjał dla niestandardowych aplikacji, że niemożliwym byłoby wykazanie ich wszystkich. Skontaktuj się z nami, jeśli chciałbyś (-łabyś) umieścić wydruk na czymś naprawdę niezwykłym. Albo na czymś bardzo zwykłym. Dla pewności, na życzenie zawsze możemy wykonać próbę druku.

*W tej sytuacji bardziej trafnym pytaniem może być: na czym nie można drukować techniką UV? (na to pytanie też jest odpowiedź: nie drukujemy na materiałach o uszkodzonej, pofalowanej powierzchni)

#Na czy można drukować UV. #Druk UV na drewnie. #Druk UV na szkle. #Druk UV na PCV. #Druk UV na plexi.

Strony powiązane:

B52 > oferta > druk cyfrowy / wielkoformatowy / UV > druk UV
B52 > pracownia > technologie

 

Pozostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *