druk białym kolorem

Przedstawiamy druk białymi atramentami. Zastosowanie białego druku znacząco potencjał techniczny i kreatywny, ale po kolei:

W druku tradycyjnym biel nie jest traktowana jako kolor, a miejsc białych po prostu się nie zadrukowuje. Do niedawna jedyną możliwością osiągnięcia białych elementów była ucieczka do małej sztuczki i wydrukowanie wszystkiego, co kolorowe, pozostawiając niezadrukowane białe elementy. Rozwiązanie takie ma jednak wiele wad: po pierwsze, jeśli użyjemy białego podłoża, zadrukowując tło musimy zadbać o analogiczny zadruk z drugiej strony. Po drugie, każdy, kto chce zachować ostrość niewielkich elementów przy druku w kontrze wie, jak trudne technicznie jest to wyzwanie. Po trzecie: nie zawsze używamy białych podłoży.

Druk białym kolorem. Druk białym atramentem.

Druk białym atramentem daje zupełnie nowe możliwości.

Po pierwsze, dajemy Ci maksymalną jakość i ostrość nawet niewielkich elementów, niezależnie od koloru podłoża. Szeroka gama materiałów, których można użyć w druku UV z białym kolorem, dodatkowo poszerza zakres zastosowania druku. Po drugie, selektywny biały zadruk przy druku na niebiałych materiałach (np. drewno, ekologiczne papiery i kartony) umożliwia utrzymanie wierności zadanych kolorów. Po trzecie: biały poddruk pozwala na miejscowe wyeliminowanie przeźroczystości kolorów na materiałach transparentnych. Wyjątkowe etykiety i naklejki na folii przezroczystej. Po czwarte: możliwy jest druk wyłącznie białym kolorem, co daje. Bezpośredni druk białym na plexi, szkle, drewnie, ceramice oraz wielu innych niebiałych materiałach.

Druk białym kolorem Gdańsk. Druk białym atramentem Gdańsk.

druk białym kolorem Gdańsk druk białym atramentem druk UV Gdańsk / white printing in white colour printing in white ink Poland UV printing Poland / weiss drucken Druck in weißer Farbe Druck in weißer Tinte Polen UV Druck Polen