grafika na ściance w czasie remontu lokalu

Grafika na ściance w czasie remontu lokalu: druk na folii samoprzylepnej Gdańsk, aplikacja folii na płycie gips-karton.

Druk na folii Gdańsk. Druk na folii samoprzylepnej. Oklejanie ścianek budowlanych. Oklejanie ścianek remontowych.

Remont lokalu znajdującego się w zamkniętej przestrzeni publicznej, w szczególności w centrach handlowych, często oznacza konieczność postawienia tymczasowej ścianki wykonanej z płyt gipsowo-kartonowych lub z płyt OSB. Grafika na tymczasowej przedściance w trakcie budowy lub remontu lokalu może pełnić wiele funkcji. Po pierwsze, zasłania wnętrze w trakcie prac budowlanych lub remontowych, co jest szczególnie ważne, jeśli lokal jest umieszczony wewnątrz przestrzeni publicznych, takich jak galerie handlowe, dworce czy lotniska. Po drugie, grafika może służyć jako element dekoracyjny, który odwraca uwagę od faktu, że lokal jest nieczynny. Po trzecie, grafika może być używana jako forma reklamy, promując markę lub produkty mające pojawić się po przebudowie.

W zależności od użytego do budowy ścianki materiału, a także od długości planowanego remontu i budżetu, możliwe jest stosowanie różnych zadrukowanych podłoży. Papier billboardowy BBS: wyklejany w taki sam sposób jak plakaty na nośnikach reklamy – rozwiązanie ekonomiczne stosowane w połączeniu z powierzchniami zagruntowanymi; matowe folie samoprzylepne: powszechne i niedrogie rozwiązanie, przy którym materiał ścianki ma drugorzędne znaczenie; materiał banerowy frontlit: najlepsze w przypadku nierównych powierzchni ścianki oraz wszędzie tam, gdzie wskazane jest ukrycie tymczasowych wejść do lokalu.

Zabudowa witryn Gdańsk. Oklejanie witryn Gdańsk.

grafika na ściance druk na folii oklejanie ścianek remontowych / graphics on the wall print on film wrapping renovation walls / Wandgrafiken Druck auf Folie Verklebung von Renovierungswände