kubik reklamowy

Kubik reklamowy wykonany z ekologicznych materiałów, wspierający prowadzoną przez miasto kampanię proekologiczną „Gdańsk bez plastiku”: druk UV z selektywnym białym poddrukiem na frezowanej CNC wodoodpornej sklejce liściastej, zabezpieczenie lakierem wodnym. Budowa nośnika z czterech paneli z wewnętrznym obciążeniem, montaż.

Więcej o akcji „Gdańsk bez plastiku” na: https://www.gdansk.pl/wiadomosci/gdansk-bez-plastiku-miasto-rozpoczyna-walke-ze-sztucznymi-odpadami-w-naszym-otoczeniu/

Kubiki reklamowe. Reklama przestrzenna. Ekologiczna reklama. Druk na drewnie. Druk na sklejce.

Kubiki reklamowe Gdańsk. Druk na sklejce Gdańsk.

Sklejka i inne materiały drewniane / drewnopochodne stały się w poligrafii i reklamie ciekawą alternatywą dla tworzyw sztucznych. Materiały drewniane pozwalają nadać przekazowi naturalny, przyjemny i ekologiczny charakter. Świetnie sprawdzają się w dużych przestrzennych, a przy tym łatwych do przemieszczania formach, takich jak kubik / stand reklamowy.

Przykładowe inne zastosowania kombinacji druk UV + drewno / materiał drewnopodobny + grawerowanie CNC / laserowe + frezowanie CNC: skrzynki i pudełka na prezenty / gadżety: Możliwe jest znakowanie poprzez druk UV lub / i grawerowanie. Frezowanie CNC to proces, podczas którego możemy z bardzo dużą precyzją nadać sklejce dowolny kształt. Co istotne, stosowany przez B52 proces wytwórczy obejmujący kilka technologii pozwala wdrażać zamówienia jednostkowe, ale także krótkie i długie serie, w tym serie ściśle personalizowane.

Wracając do dużych form, wykonujemy zamknięte kubiki / kubiki reklamowe, wielościenne parawany, ażurowe przepierzenia, dekoracyjne osłony i wiele innych przedmiotów. Drewno i materiały drewnopochodne, w tym sklejka, są takimi ekologicznymi materiałami, które, odpowiednio zabezpieczone, opierają się z powodzeniem warunkom zewnętrznym przez wiele miesięcy. W przypadku najbardziej wymagających aplikacji stosujemy najwyższej jakości sklejkę szkutniczą.

kubik reklamowy druk UV na sklejce / advertising cube UV printing on plywood / Werbecube UV-Druck auf Sperrholz
kubik reklamowy druk UV na sklejce / advertising cube UV printing on plywood / Werbecube UV-Druck auf Sperrholz